Konečne prichádza nová bondovka Nie je čas zomrieť. A zdá sa, že bude stáť za to!

Nového dobrodružstva Jamesa Bonda sa konečne dočkáme koncom septembra.

Zdroj: Forum Film SK

Tak sa fanúšikovia konečne dočkali! Nová bondovka Nie je čas zomrieť patrila k očakávaným filmom a diváci sa tešili, že si ju pozrú v apríli 2020. Lenže veľmi dobre vieme, čo sa stalo. Svet zasiahla pandémia koronavírusu a tvrdo dopadla aj na naplánované premiéry. Kiná na celom svete sa zatvorili, takže James Bond musel byť presunutý.

Štúdio ho posunulo na koniec novembra 2020, ale ani tento dátum premiéry nebol dodržaný. Podobne dopadol aj ďalší dátum (2. apríl 2021) a v hre bola aj možnosť, že Nie je čas zomrieť nám ponúkne nejaká streamovacia platforma. Napokon sa tak nestalo a koncom septembra snímka Caryho Joji Fukunagu konečne dorazí aj do našich kín.

Forum Film SK

Bond sa vracia do akcie

James Bond (Daniel Craig) päť rokov po chytení Ernsta Stavra Blofelda (Christoph Waltz) ukončil aktívnu službu a užíva si pokoj na Jamajke. Ale ako to už tak chodí, jeho pohodu mu naruší jeho známy z CIA Felix Leiter (Jeffrey Wright), ktorý ho požiada o pomoc. Chce od neho, aby zachránil uneseného vedca Valda Obrucheva (David Dencik).

Pri pátraní po jeho stope ale Bond zisťuje, že v jeho únose má prsty psychopatický terorista Lyutsifer Safin (Rami Malek), ktorý má k dispozícii novú a mimoriadne nebezpečnú technológiu. A rozhodne ju neplánuje využiť pre dobro ľudstva…

Okrem zmienených hercov uvidíme aj Anu de Armas, Ralpha Fiennesa, Bena Whishawa, Naomie Harris, Léu Seydoux, Roryho Kinneara, Billyho Magnussena či Lashanu Lynch. Snímka je 25. filmom bondovskej série a zároveň piatym filmom, v ktorom si známeho agenta strihol Daniel Craig. Zároveň pôjde o jeho rozlúčku s týmto hrdinom.

Čo k novej bondovke povedať? Tešíme sa na ňu už veľmi dlho a sme radi, že ju konečne uvidíme na veľkom plátne. Doterajšie trailery naznačujú, že sa rozhodne máme na čo tešiť. Fukunaga je talentovaný a schopný režisér, ktorý očividne uchopil látku za ten správny koniec. Evidentne sa tak dočkáme strhujúcich akčných scén, silného príbehu, výborných hercov a zrejme aj poriadnej dávky emócií (keď už je to tá Craigova rozlúčka). V kine teda rozhodne nebudeme chýbať.

Slovenská premiéra sa uskutoční 30. septembra 2021.

Forum Film SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s Forum Film

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vedci chcú oživiť mamuty. Mohli by nám pomôcť s klimatickou zmenou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME