Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Koniec ďalšieho vzťahu z Love Islandu. Ľudia ich spolu milovali

Fanúšikovia tomu nechcú uveriť.


S rozchodmi párov Love Islandu sa akoby roztrhlo vrece. Spomedzi účastníkov tohtoročnej série ho oznámili najprv Diana s Majlom, ku ktorým sa pridali aj Venis a Adam. Trojicu zakončili Claude s Ráchel, ktorá aktuálne mieri do šou Survivor.

Teraz na Instagrame oznámil rozchod aj pár z prechádzajúceho ročníka – Martin Koči a blondínka Lucia Nováková. Obaja prišli do šou ako bombshells a práve Martin bol ten, ktorého historicky prvýkrát vrátili do hry.

Obaja to oznámili prostredníctvom Instagramu a blondínka dokonca neudržala slzy. „Život je niekedy zvláštny a aj dosť horký, na tom sa asi všetci zhodneme. Sú situácie, na ktoré človek nikdy nebude pripravený, a nie všetko nám v živote asi dáva zmysel. Nie všetko sa dá vysvetliť a život asi nie vždy pôsobí ako rozprávka. Práve v tom bode som práve teraz, v bode, keď cítim obrovský smútok,“ rozpísal sa na Instagrame Martin.

emefka.sk/tag/zakulisie-reality-show/ Tag v článku: Zákulisie reality show

„Preto sa ti chcem z hĺbky duše poďakovať za všetko, za to, že si vždy pri mne stála, za to, že si vo mne videla vždy len to dobré, a za to, čo si ma naučila. Otvorila si mi oči a ukázala, čo sú hodnoty v živote, vezmem si tvoje rady k srdcu a verím, že budem vedieť aj ja raz vidieť svet cez také krásne oči ako ty,“ dodal.

Ľudia v komentároch tomu nechcú uveriť. „To snáď nie. To je vtip, však? Prosím. Boli ste takí krásni spolu,“ napísala jedna z fanúšičiek. „Vy k sebe patríte. Určite ešte k sebe nájdete cestu, verím vám,“ napísala ďalšia.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.