Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Miliardový biznis v podobe výroby alkoholických nápojov je nabitý dravou konkurenciou, ktorá sa snaží presadiť na tvoj úkor. Nikto nesmie zaspať na vavrínoch a musí neustále prinášať atraktívne novinky. Ako informuje Fortune, dobre si to uvedomuje The Glenlivet, jedna z najlepších škótskych páleníc.

Žiadne sklo. Žiadny ľad. The Glenlivet Capsule Collection má zmeniť to, ako si vychutnávame whisky. Kapsuly s whisky sú vyrobené z jedlých morských rias a ich objem zodpovedá približne polovici bežného panáka. Kolekcia obsahuje tri príchute: citrus, les a korenie.

Hoci to vyzerá ako super zaujímavá vec, ktorá by určite stála aspoň za vyskúšanie, je tu smutná správa: ide len o predvádzací kúsok, ktorý sa zrejme nikdy nedočká masovej výroby. Kapsuly budú môcť exkluzívne okúsiť len návštevníci blížiaceho sa Londýnskeho týždňa koktejlov.

Treba povedať, že spoločnosti sa na seba podarilo šikovne upozorniť a získať publicitu. Produkt sa stal témou mnohých online diskusií, v ktorých proti sebe stáli mnohí fanúšikovia, ale aj odporcovia whisky kapsúl. Každý si, samozrejme, spomenul na meme z roku 2018, ktoré sa točilo okolo konzumácie pracích kapsúl Tide.

Zdroj: fortune.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť