Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Koniec lásky Tomáša a Petrany z Ruže pre nevestu. Toto je dôvod, prečo sa rozišli

Dvojica sa rozhodla vyjsť s pravdou von.


Finále Ruže pre nevestu bolo odvysielané len minulý týždeň. Víťazkou sa stala najmladšia účastníčka Petrana, ktorá možno u divákov nepatrila medzi favoritky, no Tomášovo srdce si získala. Hneď po skončení šou ostala dvojica pár dní žiť u Petrany, neskôr sa presunuli do Bangkoku.

Najprv sa všetko zdalo byť v poriadku, no dnes vyšli s pravdou von. Po piatich mesiacoch sa rozhodli svoj vzťah ukončiť. Podľa TV Markíza rozchod odôvodnili tým, že mali obaja iné priority a nezvládali fungovanie na diaľku tak, ako si predstavovali.

„Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo. Prekážkou vo vzťahu bola aj diaľka a cestovanie. Tomáš priznal, že na Slovensko neplánuje chodiť tak často, ako predpokladal, a ja, najmä kvôli štúdiu, nemám kapacitu toľko cestovať. Samozrejme, je mi to ľúto, naozaj som Tomáša ľúbila, ale keď niečo nemá perspektívu do budúcna, netreba to udržiavať,“ uviedla Petrana.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ako sa dostať do novej série Ruže pre nevestu? V prihlasovacom formulári od teba chcú tieto údaje

Aj napriek tomu, že sa obidvaja snažili vzťah zachrániť, žiaľ, nepodarilo sa im to. Zhodnotili však, že sú za túto skúsenosť vďační a navzájom si popriali veľa šťastia.

„Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni, či už povahovo, alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý, aj napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel,“ vyjadril sa Tomáš.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.