Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Koniec obľúbenej politickej relácie Slovákov Na telo? Takýto má byť dôvod

Osud relácie je neistý.


TV Markíza zažíva otrasy. Po 20 rokoch končí v relácii Teleráno obľúbená moderátorská dvojica, svoj odchod totižto oznámila moderátorka Lenka Šóošová.

Najnovšie sa o svoju budúcnosť obáva aj populárna politická relácia Na telo s Michalom Kovačičom. Reláciu čakajú už len dva diely do konca júna, potom ju TV Markíza stiahne z vysielania. A nie je isté, či sa ešte vráti na obrazovky.

„Vzhľadom na objektívne dramaturgické výzvy v posledných týždňoch a s tým súvisiacu potrebu zabezpečiť názorovú pluralitu budú tieto dve relácie pred voľbami do Európskeho parlamentu, ktoré sa uskutočnia v sobotu 8. júna 2024, poslednými v jarnej časti našej programovej štruktúry,“ uviedol pre web Aktuality.sk Lukáš Kočišek, PR manažér TV Markíza.

„Počas nasledujúcich týždňov bude TV Markíza v rámci príprav jesennej štruktúry zvažovať najvhodnejší formát nedeľnej politickej diskusie, s ktorým by sme sa chceli po letnej pauze na obrazovky vrátiť,“ doplnil. Dôvodom zmeny môže byť aj bojkotovanie debát koaličnými politikmi. V televízii preto museli prekopať formát programu.

TV Markíza

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.