Koniec roka priniesol so sebou ďalšiu idiotskú výzvu. O čo ide v „straight arm challenge“?

Ľudia nemajú núdzu o výzvy, ktorými by si mohli ublížiť a ponižovať sa

Každých pár mesiacov sa v znudených hlavách ľudí, ktorí majú príliš málo starostí, zrodí nová internetová výzva. Skoro vždy ide o hlúpe nápady, ktorými si človek pri troške nešikovnosti môže aj ublížiť. Dôstojnosť ale trpí vždy a bez výnimky. Bol tu cinnamon challenge, keď ľudia prehĺtali práškovú škoricu. Condom challenge navádzal účastníkov, aby si do jednej nosnej dierky vložili prezervatív a vytiahli ho cez druhú. Počas Kylie Jenner lip challenge sa (prevažne) dámy snažili riskantným spôsobom  „napumpovať“ svoje pery. Dobre známej Ice bucket challenge sa zúčastnil dokonca aj náš prezident Kiska. Táto výzva aspoň mala o niečo vyššiu úroveň z toho dôvodu, že jej cieľom bolo upozorniť na ochorenie ALS. Rozličných výziev je skutočne veľa a najnovšie sa ich rady rozšírili o straight arm challenge.

Či už človeka stvoril Boh, alebo príroda, ani jeden z nich nerátal, že ľudia budú mať v roku 2017 potrebu piť z fľaše bez ohnutia ruky. Preto to nie je také jednoduché. Keďže to nie je jednoduché, niekto prišiel s nápadom, že by sa z toho dala spraviť fantastická súťažná disciplína. Cieľom straight arm challenge skutočne nie je nič iné, než napiť sa z fľaše či pohára bez toho, aby človek zohol ruku. Účastníci výzvy väčšinou končia totálne mokrí, ale zjavne si užívajú kopec zábavy. Svojimi neúspešnými pokusmi sa ochotne pochvália priateľom, ktorých vyzvú, aby sa na straight arm challenge taktiež podujali.

Priebeh výzvy je najlepšie vidieť priamo vo videách. Rovnako dobre je tam vidieť, že nie všetkým je celkom jasné, čo to znamená udržať ruku vystretú :

 

Ľudstvo zrejme práve dosiahlo finálnu úroveň stupidity.

 

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Návšteva zubára tak, ako ju všetci veľmi dobre poznáme!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME