Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Koniec ságy Fantastické zvery? Štúdio nový diel neplánuje

Séria Fantastické zvery naráža na jeden problém za druhým.


Koniec známej ságy Fantastické zvery? Podľa portálu Pink News tomu všetko naznačuje. Fantasy séria Fantastické zvery, ktorá je prequelom k ságe o Harrym Potterovi, má za sebou už tri diely, ale radosť štúdiu Warner Bros. rozhodne nerobí. Prvý diel bol síce kritickým aj finančným úspechom, ale ďalšie dva už spadli do bahna priemernosti, slabých recenzií a rovnako slabých tržieb.

Štúdio pritom malo v pláne natočiť celkom päť dielov. Teraz to však vyzerá tak, že zvyšných dvoch sa zrejme nikdy nedočkáme. Problémom nie je len klesajúca kvalita a tržby, ale aj samotná autorka predlohy a scenára J. K. Rowling.

Warner Bros., Fantastické zvery, koniec ságy, Harry Potter, Ezra Miller
MovieStillsDB / Warner Bros.

Tá totiž svojimi transfóbnymi komentármi spôsobila poriadnu kontroverziu a vlnu nevôle. Od jej slov sa dištancovali aj viacerí herci z Harryho Pottera. Aby toho nebolo málo, tak problémy sú aj s Ezrom Millerom, ktorý vo filmoch stvárňuje Credencea Barebonea.

Ten má na svedomí rôzne alkoholické excesy, vlámanie a dokonca obvinenia z fyzického násilia. Niet sa teda čo čudovať, že Warner Bros. momentálne ďalší diel Fantastických zverov neplánuje.

Zatiaľ síce nikto natvrdo nepovedal, že projekt bol zrušený, ale v praxi to tak naozaj vyzerá. Vzhľadom na problémy okolo Rowling a Millera a v kombinácii so stále slabšími výkonmi série sa ale nezdá pravdepodobné, že by štúdio zvyšné dva diely natočilo…

Warner Bros., Fantastické zvery, koniec ságy, Harry Potter, Ezra Miller
MovieStillsDB / Warner Bros.

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.