Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Koniec vzťahu Shopaholic Adel? Dávid o nej po rozchode ukázal pravdu

Rozchod je tentokrát už naozaj realitou.


Ešte pred pár dňami sme ťa informovali o tom, že sa medzi dvojicou hovorí o rozchode, no Adél oponovala, že je medzi nimi všetko v poriadku a sú šťastní. Pár dní nato prišli s informáciou, že ich vzťahu je naozaj koniec. K rozchodu dokonca došlo zo strany Adél, udáva portál Antiyoutuber. Dávid sa po rozchode nespráva voči Adél veľmi pekne a pár dní potom ju začal zhadzovať priamo v živom vysielaní.

Všetko sa začalo tým, že sa pre zmenu influencerka sťažovala v živom vysielaní na to, že už z vzťahu nie je nadšená a zvažuje, že sa s priateľom rozíde. Ich vzťah už vraj dlhšie nefunguje a Adél sa s ním zatiaľ nerozišla len kvôli jej práci a obave, že ich rozchod budú riešiť médiá.

Hlavný dôvod rozchodu bol ale iný. Dávid vraj influencerku citovo vydiera, čo je podľa nej už cez čiaru. Okrem toho bývajú v byte, ktorý platí iba ona. Nechce ho však vyhodiť na ulicu, preto mu chcela dať ultimátum, aby si našiel prácu a odsťahoval sa.

Influencerka tvrdí, že rozchod by prebehol pokojne iba vtedy, keby skončila na sociálnych sieťach, čo podľa nej neprichádza do úvahy. Keď sme sa ale snažili vyhľadať jej Instagram teraz, jej účet už neexistuje. Adél sa asi rozhodla ísť touto cestou a účet si na nejaký čas vymazala.

K svojmu snúbencovi influencerka už nič necíti, ale zároveň sa bojí toho, že ostane sama. Možno sa preto snaží nájsť si nový vzťah, pretože už pár dní je aktívna na Tinderi. „Nie je chyba na mojej strane, je chyba aj na jeho strane. A aby mi zakazoval chodiť von sama, alebo mi zakazoval s kamarátmi chodiť von, tak to si nenechám. Som dospelý svojprávny človek a všetko platím ja, tak on mi nemá čo rozkazovať,“ vyjadrila sa na livestreame.

Dávid ale situáciu zobral do vlastných rúk a k rozchodu sa vyjadril rovnako ako ona. Prebehlo to tiež prostredníctvom livestreamu, kde tvrdí, že ho Adél bije, obvinil ju dokonca aj z týrania domácich zvierat. Na TikToku sa objavilo video, kde Pražák tvrdí, že ho nepúšťala ani na toaletu a potreboval na to povolenie.

„Aby som povedala pravdu, bojím sa, že sem príde a bude robiť scény a nenechá ma byť. Na streame si zarobil dosť peňazí a povedal tam o mne hrozné hnusy. Už ho nikdy nechcem vidieť, to hovorím na rovinu,“ povedala Adél v rozhovore pre portál Expres.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.