Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Konšpirátor či anonym bez fotky. 6 typov divných ľudí na internetových zoznamkách

Aj takéto typy brázdia vody online zoznamovania.


Online randenie. Aj keď si predtým nemal najmenší záujem, počas dlhých mesiacov v karanténe si tento radikálny postoj pravdepodobne prehodnotil, a hoci len na chvíľu, zablúdil si tam tiež. A veľmi rýchlo si zistil, že to nie je prechádzka ružovou záhradou.

S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko podivných typov ľudí, na ktorých si tam možno narazil. Ktorý z nich ťa rozladil najviac?

1. Konšpirátor

Sloboda názoru, sloboda prejavu, každý si môže myslieť, čo chce… blá, blá, blá. To je všetko pekné, ale v sekunde, ako sa svojimi konšpirátorskými bludmi snaží intoxikovať online priestor, sa jeho sloboda prejavu mení na tvoju slobodu hodiť mu stoličku do hlavy.

Tento človek sa neprišiel zoznamovať. Prišiel šíriť svoje pomätené svetonázory a hádať sa s každým, kto sa mu odváži oponovať. Super. Krajšie si si svoj večer ani nemohol predstaviť.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Ezoterik

Siedma trieda, základná škola, na lavici položené bravíčko a okolo neho do kruhu nastúpené všetky dievčatá. Nezainteresovaný pozorovateľ by si myslel, že idú obetne zaklať jahňa, namiesto toho si na zadnej strane veštia, či ich vzťah s Kubom z áčky bude len VL (veľká láska) alebo LAZH (láska až za hrob). Nevadí. Sú to deti. A každý normálny človek automaticky predpokladá, že ich to do troch rokov prejde.

To sa, očividne, vždy nepodarí a tuto pán ezoterik, ktorý sa rozhodol pozitívne rozvibrovať vody online zoznamky, je toho priam knižným príkladom. Je mu tri-päť, či bude jeho srdca šampiónka pekná, škaredá, múdra alebo totálne vytretá. Hlavne aby bola blíženec. Lebo tak to vyšlo v kartách veštice Jolanky, ktorej šou sa už desať rokov premieta na reprízovom kanáli vždy presne o tretej hodine rannej, a čo povie Jolča, to platí. Do bodky.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Kamaráti slovenských účastníkov šou Love Island prezradili pikošky z vily. Je Ráchel s Claudom iba z nudy?

3. Úchyl

Žijeme v 21. storočí a namiesto mešca zlatých dukátov nosíme vo vrecku mobil. Filmy pre dospelých sú od nás vzdialené vždy maximálne na dva ťuky prstom a niektorým to aj tak nestačí. Namiesto toho, aby sa zavreli v izbe a pozerali, ako sa pevné trojky natriasajú cice, ktorá je za to solídne platená, oxidujú na internetových zoznamkách a snažia sa „matroš“ na večernú chvíľku sebalásky splašiť tam. Vďakabohu, že existuje Sheldon Cooper. Človek by aj zabudol, že my máme byť homo sapiens…

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.