Kontrolujte si kabelky. Mladá žena si v tej svojej našla nečakaný „darček“

Po narodeninovej oslave narazila v kabelke na sledovacie zariadenie.

Zdroj: Shutterstock

Kto kedy nahliadol do ženskej kabelky, prípadne jednu vlastní, vie, že to je čistý chaos. Od omrviniek až po ťažkú ťažnú mašinériu sa tam nájde hádam čokoľvek. Sto druhov rôznych gumičiek a sponiek, leukoplast, pre prípad, že by ju odrali topánky, ponožky, pre prípad, že by leukoplast nestačil, nedojedená müsli tyčinka, ktorá by za vypuknutia zombie apokalypsy ešte mohla prísť vhod. Bločky, rúže, leguán či vreckovky… fakt hocičo.

Je to čierna diera a čo do nej spadne, to sa stáva jej bezprostrednou súčasťou. Je úplne jedno, či je žena poriadkumilovná alebo nie, kabelku sa jednoducho nechce upratovať nikomu. No schválne, kedy si sa naposledy prehrabala až na dno? Keď si hľadala drobák do vozíka v obchodnom centre? Keď si súrne potrebovala pero a zrazu tam ako naschvál nebolo? To už asi je nejaký ten piatok…

Shutterstock

Po príbehu tejto slečny si ju ale začneš kontrolovať pravidelne. Sheridan Ellis, umelkyňa z Texasu, ktorá na TikToku vystupuje ako @sheridanellis, sa nedávno podelila o bizarný objav, na ktorý narazila presne vo svojej kabelke. Ako objasňuje vo videu, bežne ju so sebou nenosí, ale v ten deň mala za úlohu priniesť dekorácie na oslavu narodenín svojej kamarátky a do niečoho ich dať musela.

V kabelke narazila na sledovacie zariadenie

Tile. Ak ti tento názov nič nehovorí, Tile je šikovné bluetooth sledovacie zariadenie, ktoré si človek môže pripevniť napríklad na kľúče a potom ich vďaka mobilnej aplikácii nájde, nech už sú kdekoľvek. Ak patríš k ľuďom, ktorí si raz zabudnú aj hlavu, možno by si mal do jedného zainvestovať. Ale o tom potom. Dnes sa totiž budeme baviť o tom, ako sa dá tento maličký tracker nechutne zneužiť. 

@sheridanellis

Check your purses …🥴 #fyp #psa #forwhatitsworth #safety

♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

„Keď som prišla domov, upratala som si kabelku a našla som toto,“ hovorí Sheridan, držiac v ruke bluetooth zariadenie. „Moje to určite nie je. Okamžite som z toho vybrala baterky.“ Možno to celé bola len nešťastná náhoda, možno to len niekomu vypadlo… alebo aj nie. S najväčšou pravdepodobnosťou sa niekomu zapáčila v bare a namiesto toho, aby si od nej vypýtal číslo ako človek, sa ju rozhodol sledovať až domov. Kam tento svet speje…

Zdroj: sheridanellis / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
19
Grr
Fuuj Fuuj
12
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
30 úplných banalít, ktoré ťa však vedia vytočiť do nepríčetnosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME