Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Kto kedy nahliadol do ženskej kabelky, prípadne jednu vlastní, vie, že to je čistý chaos. Od omrviniek až po ťažkú ťažnú mašinériu sa tam nájde hádam čokoľvek. Sto druhov rôznych gumičiek a sponiek, leukoplast, pre prípad, že by ju odrali topánky, ponožky, pre prípad, že by leukoplast nestačil, nedojedená müsli tyčinka, ktorá by za vypuknutia zombie apokalypsy ešte mohla prísť vhod. Bločky, rúže, leguán či vreckovky… fakt hocičo.

Je to čierna diera a čo do nej spadne, to sa stáva jej bezprostrednou súčasťou. Je úplne jedno, či je žena poriadkumilovná alebo nie, kabelku sa jednoducho nechce upratovať nikomu. No schválne, kedy si sa naposledy prehrabala až na dno? Keď si hľadala drobák do vozíka v obchodnom centre? Keď si súrne potrebovala pero a zrazu tam ako naschvál nebolo? To už asi je nejaký ten piatok…

Shutterstock

Po príbehu tejto slečny si ju ale začneš kontrolovať pravidelne. Sheridan Ellis, umelkyňa z Texasu, ktorá na TikToku vystupuje ako @sheridanellis, sa nedávno podelila o bizarný objav, na ktorý narazila presne vo svojej kabelke. Ako objasňuje vo videu, bežne ju so sebou nenosí, ale v ten deň mala za úlohu priniesť dekorácie na oslavu narodenín svojej kamarátky a do niečoho ich dať musela.

V kabelke narazila na sledovacie zariadenie

Tile. Ak ti tento názov nič nehovorí, Tile je šikovné bluetooth sledovacie zariadenie, ktoré si človek môže pripevniť napríklad na kľúče a potom ich vďaka mobilnej aplikácii nájde, nech už sú kdekoľvek. Ak patríš k ľuďom, ktorí si raz zabudnú aj hlavu, možno by si mal do jedného zainvestovať. Ale o tom potom. Dnes sa totiž budeme baviť o tom, ako sa dá tento maličký tracker nechutne zneužiť. 

@sheridanellis

Check your purses …? #fyp #psa #forwhatitsworth #safety

♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

„Keď som prišla domov, upratala som si kabelku a našla som toto,“ hovorí Sheridan, držiac v ruke bluetooth zariadenie. „Moje to určite nie je. Okamžite som z toho vybrala baterky.“ Možno to celé bola len nešťastná náhoda, možno to len niekomu vypadlo… alebo aj nie. S najväčšou pravdepodobnosťou sa niekomu zapáčila v bare a namiesto toho, aby si od nej vypýtal číslo ako človek, sa ju rozhodol sledovať až domov. Kam tento svet speje…

Zdroj: sheridanellis / TikTok


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.