Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Kontroverzný vianočný stromček Dominiky Cibulkovej vyvolal rozruch. Slovákom pripomína bratranca Itta

Ľudia tenistku doslova vysmiali.


Kým obyčajní ľudia svoje výstrednosti zdieľajú prevažne len so svojou rodinou a blízkymi priateľmi, slovenské celebrity sa radi pochvália celému národu. O Dominike Cibulkovej je známe, že má rada luxus a že sa ním rada prezentuje aj na sociálnych sieťach.

Instagram bývalej tenistky v poslednom čase zaplnili najmä príspevky o zdravom životnom štýle, keďže verejne prehlásila, že sa rozhodla pre zmenu postavy. Chce schudnúť 22 kíl. Ani ju však neobišiel vianočný ošiaľ a v jednom z najnovších príspevkov sa pochválila svojím vianočným stromčekom.

Zdobili ho 4 hodiny

Ako si mohol predpokladať, vianočný stromček nevznikol jej vlastným pričinením. Rodinné zdobenie totiž vymenila za profesionálny prístup a klenot svojej vianočnej domácnosti zverila do rúk profesionálok.

„Po viac ako 4 hodinách mi dievčatá z @ambientes_events dokončili stromček a úprimne, som nadšená!“ priznala sa k pocitom Dominika. Okrem svojho nadšenia sledujúcim povedala, že na jej dostrieborna ladenom stromčeku pracovali tri ženy a trvalo im to viac ako štyri hodiny.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Kde je?

Hoci niekdajšia tenistka sa zo stromčeka veľmi teší a nadšenie neskrýva, nie všetci jej fanúšikovia majú rovnaký názor. Nie že by skritizovali priamo ozdobený ihličnatý porast, veď predsa proti gustu žiaden dišputát, no viacerí vyjadrili dilemu o tom, či sa im páči, alebo nie.

„Neviem sa rozhodnúť, či sa mi páči, alebo ho neznášam,“ píše jedna žena. „Neviem no… Buď veľa, alebo málo, neviem sa rozhodnúť,“ napísal niekto ďalší. „Neviem no, ale nie je ani vidieť stromček,“ zdieľala svoj názor ďalšia Dominikina fanúšička, ku ktorej sa pridal aj odkaz: „Krásny, len škoda, že ozdoby nevidno.“

Našli sa aj takí, ktorí si servítku pred ústa nedávali a svoj názor vyjadrili presne tak, ako to cítili. „Bratranec YT z Family Adams… sranda,“ znel jeden z komentárov. „Trblietavý strýko IT,“ napísal ktosi ďalší.


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.