Korona playlist: Výstižnejšie pesničky sa v ňom nachádzať ani nemôžu

Ideálny playlist do karantény.

Zdroj: pexels.com

Karanténne opatrenia vzhľadom na šíriaci sa koronavírus prijalo hneď niekoľko krajín. Každý vypĺňa voľný čas po svojom. Niekto pečie, iní šijú rúška, ďalší sa prejedajú svojimi zásobami a sú aj takí, ktorí tento čas vyplnili rôznymi kreatívnymi činnosťami. Jedným z nich bude určite aj osoba, ktorá stojí za týmto originálnym playlistom. 

Koronavírus prináša mnoho nepríjemných správ, a preto by sme si mali dopriať aj trochu uvoľnenia a zábavy. Tento vírus je naozaj poriadne nákazlivý, keďže prenikol do mnohých súčastí nášho života. Napadol dokonca aj mnohé streamovacie služby s hudbou, kde sa doslova vynorili desiatky rôznych playlistov.

Malte Wingen, Unsplash

Koronavírus napadol aj hudbu

Ľudia svojou kreativitou pri vytváraní playlistov rozhodne nešetrili. Niektorí vytvorili playlisty s oddychovými pesničkami, iní zas mali možno viac párty náladu. Ten človek, ktorý sa však postaral o playlist s názvom „COVID-19 Quarantine Party“, rozhodne kreativitou nešetril.

Tento korona playlist je totiž poriadne prepracovaný. Nájdeš v ňom rôzne pesničky, ktorých názvy a texty odpovedajú na momentálnu situáciu, ako napríklad: „Don’t stand so close to me“, „Toxic“ alebo „Antisocial“. Stačí si prečítať názvy pesničiek v tomto playliste a máš o zábavu postarané. Playlist obsahuje až 132 pesničiek, čo vychádza približne na osem hodín počúvania hudby.

Nájde sa však aj niekoľko ďalších playlistov, ktoré, podobne ako tento, obsahujú príznačné pesničky. Ak by si teda nemal čo počúvať v karanténe, rozhodne si máš z čoho vyberať.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
19 potravín v supermarketoch, ktoré nikto nechce ani počas pandémie koronavírusu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME