Košický hotel pripravil pre Jožka Golonku ponuku, aká sa neodmieta

Východniarska pohostinnosť nepozná hraníc!

Zdroj: Maros M r a z / ommons.wikimedia.org, Bratislavská župa / flickr.com

Jozef Golonka, hokejová legenda a niekoľkonásobný majster sveta, je známy tým, že sa mu veľa vecí nepáči. Žiaľ, mnohé jeho komentáre k dianiu na Slovensku a vo svete sa nestretávajú s pochopením. Veľmi mierne povedané.

Do širokého repertoáru vecí, s ktorými Žiletka nie je spokojný, patrí aj fakt, že slovenskí reprezentanti budú základnú skupinu na majstrovstvách hrať v Košiciach. Vraj, komu sa chce 5 hodín cestovať a platiť si drahý hotel. Akosi zabudol, že ak by Slováci hrali v Bratislave, tak fanúšikovia z východu by sa ocitli v presne rovnakej situácii.

Harold @wikipedia

HLAVOLAM: Vlak pri ceste z Bratislavy do Košíc prekoná vzdialenosť 445 kilometrov. Akú veľkú vzdialenosť prekoná vlak pri ceste z Košíc do Bratislavy? Minimálne jedna slovenská hokejová legenda nedokáže odpovedať!

Dá sa povedať, že Golonkove výroky o Slovákoch v Košiciach zľudoveli a medzi ľuďmi našli silnú odozvu. Milosrdní Východniari založili skupinu Hľadá sa ubytko v Košiciach pre Jožka Golonku a snažia sa bývalému reprezentantovi pomôcť. Včera sa Golonka dočkal ďalšej pocty od Košice Hotel:

Mať na svoju počesť pomenovaný rezeň so šalátom, to je skutočne prestížna záležitosť! Pán Golonka ho má navyše zadarmo, tak sa ani nemôže sťažovať, že mu naň nevystačí dôchodok. Starostlivosť východniarskych hostiteľov nepozná hraníc, preto dúfame, že Žiletkovi už nič nebude brániť v tom, aby sa vybral povzbudiť našich chlapcov do Košíc.

Ak si ešte spomínate, minulý rok mu po jeho prvých nespokojných vyjadreniach k rozhodnutiu, že Slováci budú hrať v Košiciach, Škoda prisľúbila auto s plnou nádržou.

Zdroj: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 dôvodov, prečo sa rozhodne oplatí sledovať hokejové majstrovstvá

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME