Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Jozef Golonka, hokejová legenda a niekoľkonásobný majster sveta, je známy tým, že sa mu veľa vecí nepáči. Žiaľ, mnohé jeho komentáre k dianiu na Slovensku a vo svete sa nestretávajú s pochopením. Veľmi mierne povedané.

Do širokého repertoáru vecí, s ktorými Žiletka nie je spokojný, patrí aj fakt, že slovenskí reprezentanti budú základnú skupinu na majstrovstvách hrať v Košiciach. Vraj, komu sa chce 5 hodín cestovať a platiť si drahý hotel. Akosi zabudol, že ak by Slováci hrali v Bratislave, tak fanúšikovia z východu by sa ocitli v presne rovnakej situácii.

Harold @wikipedia

HLAVOLAM: Vlak pri ceste z Bratislavy do Košíc prekoná vzdialenosť 445 kilometrov. Akú veľkú vzdialenosť prekoná vlak pri ceste z Košíc do Bratislavy? Minimálne jedna slovenská hokejová legenda nedokáže odpovedať!

Dá sa povedať, že Golonkove výroky o Slovákoch v Košiciach zľudoveli a medzi ľuďmi našli silnú odozvu. Milosrdní Východniari založili skupinu Hľadá sa ubytko v Košiciach pre Jožka Golonku a snažia sa bývalému reprezentantovi pomôcť. Včera sa Golonka dočkal ďalšej pocty od Košice Hotel:

Mať na svoju počesť pomenovaný rezeň so šalátom, to je skutočne prestížna záležitosť! Pán Golonka ho má navyše zadarmo, tak sa ani nemôže sťažovať, že mu naň nevystačí dôchodok. Starostlivosť východniarskych hostiteľov nepozná hraníc, preto dúfame, že Žiletkovi už nič nebude brániť v tom, aby sa vybral povzbudiť našich chlapcov do Košíc.

Ak si ešte spomínate, minulý rok mu po jeho prvých nespokojných vyjadreniach k rozhodnutiu, že Slováci budú hrať v Košiciach, Škoda prisľúbila auto s plnou nádržou.

Zdroj: facebook.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.