Kotleba ohlásil kandidatúru na prezidenta. Takýto odkaz posiela ľuďom

Po Dankovi sa do boja o prezidentské kreslo pridal ďalší kandidát.


Andrej Danko v nedeľu oznámil, že sa púšťa do boja o prezidentské kreslo. Uviedol to v relácii RTVS O 5 minút 12. Zdá sa však, že zoznam kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky sa rozrastá.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Svoj záujem len pred niekoľkými hodinami potvrdil aj predseda ĽSNS Marian Kotleba. O svojom záujme kandidovať na post hlavy štátu informoval ľudí skrz video na sociálnej sieti.

Na stránke pri zverejnenom videu sa píše: „Doteraz sa nenašiel ani jeden národovec a vlastenec, ktorý by oficiálne ohlásil kandidatúru na prezidenta SR. V záujme Slovenska, a najmä toho, aby nepadlo do pazúrov liberálov, už nemožno dlhšie čakať.“ 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Bojovník za Slovensko a Slovákov

„Snem ĽS Naše Slovensko preto rozhodol, že postaví vlastného kandidáta – predsedu ĽS Naše Slovensko Ing. Mgr. Mariana Kotlebu, ktorý je dlhodobo známy ako bojovník za Slovensko a Slovákov, čo je aj dôvodom, prečo ho tento skorumpovaný a prehnitý systém tak veľmi nenávidí a prenasleduje, uvádza sa ďalej na stránke.

„Dnes vám môžem oznámiť, že výzvu prijímam a od dnešného dňa budem zbierať podpisy na podporu mojej kandidatúry na prezidenta Slovenskej republiky,“ uviedol Kotleba vo videu.


Tagy:
REKLAMA
Redakcia
Redakcia EMEFKA je tím skúsených redaktorov, autorov a kreatívcov, ktorí denne prinášajú zábavný, inšpiratívny a aktuálny obsah zo sveta popkultúry, lifestyle a spoločenského diania. Naši autori dbajú na kvalitu, overovanie faktov a originalitu, aby čitateľom poskytli spoľahlivé a pútavé články, ktoré si získali tisíce fanúšikov po celom Slovensku.
Najčítanejšie
Podobné