Kradne ti partner miesto v posteli? Automobilka Ford by mohla vyriešiť tvoj problém

Výborný nápad! Takúto posteľ by prijali asi viacerí z nás.

Technológie neustále napredujú, až sa človek nestačí diviť, čo nové zas spoločnosti vymyslia. Tentoraz prišiel známy automobilový výrobca Ford na inovatívny spôsob, ako vyriešiť problém mnohých párov.

Ak aj vám zaberá partner alebo partnerka miesto v posteli, tak zbystrite pozornosť. Táto posteľ totiž vyrieši váš problém.

Ford Europe/endgaged

Posteľ, ktorá vráti vášho partnera na svoje miesto

Mnoho ľudí máva v noci pri spaní so svojím partnerom problém, že ho ten druhý vytláča z miesta. Ford využil svoju technológiu, ktorú používa pri automobiloch, v ich novej posteli. Ford do tejto postele integroval asistenta udržiavania v jazdných pruhoch.

Systém má na starosti, aby váš partner či partnerka zostával počas noci na svojej strane postele. Posteľ je totiž vybavená snímačmi tlaku, ktoré akonáhle zaznamenajú, že jedna osoba nie je na svojej polovici matraca, tak pohybmi kotúčov samotnej postele, partnera posunie naspäť na svoje miesto.

Toto všetko vykonáva integrovaný pás, ktorý sa nachádza okolo postele a posúva tak osobu, ktorá nie je na svojej strane postele, naspäť. Bohvie, ako by ti dopadlo, ak by ste sa chceli so svojím partnerom túliť.

Aj to je možno dôvod, pre ktorý posteľ, žiaľ, nebude všedne dostupná. Je to však pre Ford skvelý trik ako zviditeľniť značku a automobily, ktoré vyrábajú, keďže autá sú vybavené týmto systémom.

Na ceste to funguje tak, že akonáhle systém zaznamená priblíženie sa k odstavnému pruhu, automaticky auto dostáva naspäť do jazdného pruhu. Technológia má pomôcť pri mikrospánku vodičov a predísť tak nehodám.

Ford Europe/endgaged

Nie je to prvý experiment od Fordu

Ford sa nepredstavil s takýmto vtipným experimentom prvýkrát. Jedného Silvestra predstavil zvukotesnú búdu pre psíkov a dokonca aj kolísku pre dieťa, ktorá simuluje zvuky auta a pohybuje sa v rytmoch miernych zákrut. Ktovie, s čím príde tento známy predajca automobilov nabudúce.

Zdroj: engadget.com
Titulná fotka: Ford Europe

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
„Opité“ konverzácie, ktoré pozná veľmi dobre každý, kto už chatoval pod vplyvom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME