Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 31.3.2023
sk
Benjamín
cz
Kvido
, Quido

Kradnú ti spolubývajúci či kolegovia jedlo? Žena vytvorila tortu, ktorou sa im pomstíš

Na prvý pohľad lahodný koláč má ale netradičnú chuť.


Umelkyňa Tatum Parden pôsobí v Londýne a jej doménou je tvorba mimoriadne realistických koláčov, tort a rôznych iných cukrárskych pochúťok. Na internete ju sleduje úctyhodný počet fanúšikov (viac ako 152-tisíc), ktorí sú jej schopnosťami nadšení. Svedčí o tom aj viac ako 14-miliónov lajknutí, ktoré Tatum do dnešného dňa pozbierala. Na svoj účet na sociálnej sieti TikTok pridáva rôzne videá z ich prípravy.

@cucumberskinlinguine

or how to make a birthday cake for a cheese lover🤔🎂🎉

♬ Almost frightening – Tatum Parden🥒

Jej výtvory však často majú podivné, netradičné či rovno nechutné tvary. Pre predstavu: nájdeme medzi nimi aj slimáka, pavúka, rôznych chrobákov či surové mäso. Skrátka ideálne pochúťky len pre tých najväčších fajnšmekrov! Sledovanie ich prípravy je mimoriadne fascinujúce a človek musí len žasnúť nad talentom tejto nadanej mladej cukrárky.

V nižšie uvedenom videu sa podujala vytvoriť zdanlivo chutný kúsok torty zo syra s modrou plesňou. Na prvý pohľad je výsledok dokonalý. Torta má pôsobivú a lákavú polevu, je dôkladne a bezchybne ozdobená a dokonca jej nechýba ani zapálená sviečka. Dokonalá narodeninová dobrota, no nie?

Nečudo, že človeku sa pri pohľade na ňu len tak zbiehajú slinky. Keď si z nej ale natešený milovník sladkostí odhryzne, čaká ho nepríjemné prekvapenie. Chuť plesnivého syra by totiž určite nečakal! Ilúzia je to však dokonalá, o čom sa, napokon, môžeš presvedčiť sám na priloženom videu.

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje