Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Kradnú ti spolubývajúci či kolegovia jedlo? Žena vytvorila tortu, ktorou sa im pomstíš

Na prvý pohľad lahodný koláč má ale netradičnú chuť.


Umelkyňa Tatum Parden pôsobí v Londýne a jej doménou je tvorba mimoriadne realistických koláčov, tort a rôznych iných cukrárskych pochúťok. Na internete ju sleduje úctyhodný počet fanúšikov (viac ako 152-tisíc), ktorí sú jej schopnosťami nadšení. Svedčí o tom aj viac ako 14-miliónov lajknutí, ktoré Tatum do dnešného dňa pozbierala. Na svoj účet na sociálnej sieti TikTok pridáva rôzne videá z ich prípravy.

@cucumberskinlinguine

or how to make a birthday cake for a cheese lover🤔🎂🎉

♬ Almost frightening – Tatum Parden🥒

Jej výtvory však často majú podivné, netradičné či rovno nechutné tvary. Pre predstavu: nájdeme medzi nimi aj slimáka, pavúka, rôznych chrobákov či surové mäso. Skrátka ideálne pochúťky len pre tých najväčších fajnšmekrov! Sledovanie ich prípravy je mimoriadne fascinujúce a človek musí len žasnúť nad talentom tejto nadanej mladej cukrárky.

V nižšie uvedenom videu sa podujala vytvoriť zdanlivo chutný kúsok torty zo syra s modrou plesňou. Na prvý pohľad je výsledok dokonalý. Torta má pôsobivú a lákavú polevu, je dôkladne a bezchybne ozdobená a dokonca jej nechýba ani zapálená sviečka. Dokonalá narodeninová dobrota, no nie?

Nečudo, že človeku sa pri pohľade na ňu len tak zbiehajú slinky. Keď si z nej ale natešený milovník sladkostí odhryzne, čaká ho nepríjemné prekvapenie. Chuť plesnivého syra by totiž určite nečakal! Ilúzia je to však dokonalá, o čom sa, napokon, môžeš presvedčiť sám na priloženom videu.

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť