Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.5.2024
sk
Dušan
cz
Filip

Kradnú ti spolubývajúci či kolegovia jedlo? Žena vytvorila tortu, ktorou sa im pomstíš

Na prvý pohľad lahodný koláč má ale netradičnú chuť.


Umelkyňa Tatum Parden pôsobí v Londýne a jej doménou je tvorba mimoriadne realistických koláčov, tort a rôznych iných cukrárskych pochúťok. Na internete ju sleduje úctyhodný počet fanúšikov (viac ako 152-tisíc), ktorí sú jej schopnosťami nadšení. Svedčí o tom aj viac ako 14-miliónov lajknutí, ktoré Tatum do dnešného dňa pozbierala. Na svoj účet na sociálnej sieti TikTok pridáva rôzne videá z ich prípravy.

@cucumberskinlinguine

or how to make a birthday cake for a cheese lover🤔🎂🎉

♬ Almost frightening – Tatum Parden🥒

Jej výtvory však často majú podivné, netradičné či rovno nechutné tvary. Pre predstavu: nájdeme medzi nimi aj slimáka, pavúka, rôznych chrobákov či surové mäso. Skrátka ideálne pochúťky len pre tých najväčších fajnšmekrov! Sledovanie ich prípravy je mimoriadne fascinujúce a človek musí len žasnúť nad talentom tejto nadanej mladej cukrárky.

V nižšie uvedenom videu sa podujala vytvoriť zdanlivo chutný kúsok torty zo syra s modrou plesňou. Na prvý pohľad je výsledok dokonalý. Torta má pôsobivú a lákavú polevu, je dôkladne a bezchybne ozdobená a dokonca jej nechýba ani zapálená sviečka. Dokonalá narodeninová dobrota, no nie?

Nečudo, že človeku sa pri pohľade na ňu len tak zbiehajú slinky. Keď si z nej ale natešený milovník sladkostí odhryzne, čaká ho nepríjemné prekvapenie. Chuť plesnivého syra by totiž určite nečakal! Ilúzia je to však dokonalá, o čom sa, napokon, môžeš presvedčiť sám na priloženom videu.

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.