Krajiny, v ktorých je nevera akýmsi druhom hobby

Sem sa presťahuj, ak si neverný zmrd (alebo neverná prostitútka)

„Veď to bo len sex, stalo sa to len raz a milujem len teba.“ „Boli sme opití, ja za to vlastne ani nemôžem.“ „Vyspala som sa s bývalým, aby sa mi utvrdilo, že už k nemu nič necítim.“ „Bola si dlho preč a ja som bol nadržaný.“ Aké výhovorky ešte poznáte? Ospravedlniť neveru takýmito a podobnými kalerábmi sa veru nedá. Dá sa nevera vôbec odpustiť? A prečo ľudia podvádzajú? To je si téma na dlhšie filozofovanie a niekedy aj celkom vrelú výmenu názorov. Tu je ale štatistika o tom, v ktorých krajinách sa ľudia navzájom podvádzajú najviac. Áno, aj o tom existujú štatistiky. Z akých údajov asi vychádzajú?

Podvádzanie svojho partnera nie je nič, čím by sa dalo chváliť. Bohužiaľ, niektorí ľudia jednoducho nevedia udržať svoje pudy na uzde. Deje sa to vo všetkých krajinách na Zemi, no v niektorých predsa len viacej. Prišli na to výskumníci pod vedením istého Dr.Felixa a možno budete prekvapení, no nie sú to krajiny temperamentu, slnka a zmyselnosti ako napríklad Francúzsko alebo Taliansko. A nie, nie je to ani Slovensko, až taký kanec nie si.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sexy-flirting-austin-powers-AZGzgV2q4MwVO/)

Na popredných priečkach krajín s najväčším množstvom týchto nechutných cheaterov sa umiestnili škandinávske krajiny. Áno, vlnené svetre, IKEA, kriminálne drámy a nevera. Prekvapko? Veď je ta zima, tma a depresia, tak sa zohrievajú..

commons.wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Map_of_Scandinavia.png)

Na úplne prvom mieste sa víťazoslávne umiestnilo Dánsko, kde sa k mimomanželskému sexu priznalo až 46% obyvateľov. Pre krajinu, ktorá má počet obyvateľov zhruba ako Slovensko (proste málo) je to celkom slušné číslo. Hneď za Dánskom cupitá Nórsko s len o trochu menším číslom. Tu sa priznalo konkrétne 41% Nórov, že manželstvo si dopĺňajú neverou. Na treťom a štvrtom mieste skončili tiež severské krajiny – Island a Fínsko s číslami 39% a 36%.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/target-bullseye-targetstyle-l3q2umc327t2nzSOQ/)

Avšak nejedná sa len o mimomanželský sex, ktorý je v týchto krajinách taký populárny. Skutočne veľkú základňu fanúšikov tu majú aj jednorázovky medzi slobodnými ľuďmi. Svoju priazeň sexu na jednu noc tu totiž vyjadrilo najmenej dve tretiny ľudí, čo znamená, že pri celosvetovom priemere milostných techtlí na jednu noc ktorý je 44%, severské krajiny sú výnimočné aj v tomto.

Výskumníkom ale toto zistenie nestačilo a podobný research ich asi bavil, preto zistili ešte napríklad, že Gréci majú najradšej análny sex a najspokojnejší so svojím sexuálnym životom sú Indovia. Tieto zistenia zbierali počas troch mesiacov zo všetkých dovtedajších vedeckých aj nevedeckých výskumov a štatistík.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/sexy-wqKYPX3oUUrn2/)

Zdroj: indy100.com
Titulná fotka: flickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako žena odpisuje...


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME