Krásna štyridsiatnička má zvláštny „problém“. Všetci si myslia, že je frajerka svojho syna

Aké je jej tajomstvo?

Zdroj: jhnguyeners / instagram.com

Je celkom bežné, že počas intenzívnych hádok si muži vymieňajú explicitné poznámky o tom, čo by robili s mamkou toho druhého. Jonatan Nguyen z Los Angeles počúva takéto poznámky asi každodenne. Avšak, zaznievajú v úplne inom kontexte a ich cieľom nie je uraziť. Práve naopak.

Hoci Johnatanova mama má vyše štyridsať, jej vzhľad k tomuto číslu vôbec nepasuje. Po boku svojho 22-ročného syna vyzerá totiž ako jeho poriadne atraktívna frajerka. Chalan hovorí, že bežne stretáva rovesníkov, slintajúcich po jeho mame. Niektorí to na ňu skúšajú priamo a idú po nej ako hladný pes.

Dvojica sa zviditeľnila vo facebookovej skupine Subtle Asian Traits. Po zverejnení spoločnej fotografie nikomu ani nenapadlo, že môže ísť o dve osoby, medzi ktorými je rozdiel celej jednej generácie. Rovnako aj v bežnom živote si ľudia mysleli, že ide o partnerskú dvojicu alebo brata a sestru.

Vyrojili sa stovky komentárov od ľudí, ktorí nedokázali uveriť tomu, že táto dvojica nepredstavuje pár, ale mamu a syna. Mnohých (prevažne ženy) zaujímalo tajomstvo, vďaka ktorému si pani Nguyenová udržiava zdravý a mladistvý vzhľad. Johnatan bol, našťastie, ochotný čo-to prezradiť.

Jeho mama je prísna pri výbere jedla – dôkladne dodržiava ketodiétu a vyhýba sa polotovarom. Takisto investuje veľa času a peňazí do starostlivosti o pokožku. Vlastne je to celé úplne jednoduchá rovnica: dobré gény + pravidelná starostlivosť = zdravý a mladistvý vzhľad.

Ako hovorí Jonatan, jeho mama vyzerá mlado aj vďaka ázijskému pôvodu. Veď aj u nás na Slovensku bežne stretávame imigrantky z Ázie, ktorým je skutočne pekelne ťažké uhádnuť vek.

Nie nadarmo si slobodní austrálski a americkí muži, ktorí sú už dávno za zenitom, hľadajú ázijské partnerky. Aj keď sa im podarí zbaliť rovesníčku, vďaka ich drobnému vzrastu a mladému výzoru majú pocit, že randia s mladým dievčaťom a sami sa cítia mladšie.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia z rôznych krajín sveta prezrádzajú, prečo sa hanbia za tú svoju

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME