Krásne a nebezpečné. Charlieho anjeli sa vracajú v novom filme aj do slovenských kín

Snímka nám spestrí sychravé novembrové dni. Vyrazíš na ňu do kina?

Zdroj: Itafilm

Iste si aj ty dobre pamätáš Charlieho anjelov. Či už z klasického televízneho seriálu z roku 1976, prípadne z novších filmových adaptácií z roku 2000 a 2003 od režiséra McG. V týchto dňoch si v našich kinách budeš môcť vychutnať nový film tejto populárnej značky.

V centre príbehu bude aj tentokrát trio troch krásnych agentiek, ktoré pracujú pre tajomného Charlesa Townsenda. Perfektne vytrénovaná trojica je pravidelne posielaná na tie najnebezpečnejšie misie. Tentokrát však dostanú za úlohu zdolať nepriateľa, ktorý disponuje nebezpečnými novými technológiami a ohrozuje tak celý svet.

Ďalšieho stvárnenia Charlieho anjelov sa chopila herečka a režisérka Elizabeth Banks, ktorá film režírovala, podieľala sa na scenári a zahrala si jednu z vedľajších úloh. V rolách krásnych a nebezpečných agentiek sa predstaví trojica Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. Okrem nich uvidíme aj Noaha Centineo, Djimona Hounsou, Patricka Stewarta, Sama Claflina či Jonathana Tuckera.

Podľa ukážok sa v kinách dočkáme svižnej akčnej komédie, ktorá bude ideálnou voľbou pre tých, čo si chcú najmä oddýchnuť a vypnúť mozog. Sme zvedaví, či sa podarí dosiahnuť kvalitu a úspech predchádzajúcich filmov. Vylúčené to rozhodne nie je, keďže na snímke pracuje dosť talentovaných tvorcov. Takže držíme palce.

Navyše nemá ísť o reboot, ale o pokračovanie predchádzajúcich dvoch filmov. Zrejme sa tak dočkáme aj nejakých odkazov na ne. Na Slovensku si Charlieho anjelov vychutnáme od 14. novembra 2019.

Itafilm

Tento obsah vznikol v spolupráci s Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Do kín prichádza adrenalínová jazda Le Mans '66 o najväčších automobilových pretekoch histórie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME