Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Kresťanka tvrdí, že jej kariéru na OnlyFans poradil Boh. Chcel, aby v nej pokračovala do 70-ky

Hlboká kresťanská viera jej v práci nebráni.


46-ročná matka dvoch detí Nita Marie z amerického Colorada pôsobí ako modelka na známej stránke OnlyFans. To by nebolo nič zvláštne, ale zaujímavé na tom je, že Marie je hlboko veriaca. Ako ale píše portál LADbible, pevná kresťanská viera jej v tejto práci rozhodne nebráni. Marie uviedla, že hlboko veriacou sa stala vo svojich deviatich rokoch, keď sa jej prisnil mimoriadne živý sen o Ježišovi.

Jej názory však majú ďaleko od konzervatívnych. V minulosti sa nechala počuť, že Ježiš by pracovníkov vo sfére pikantnej zábavy pre dospelých miloval, a uviedla tiež, že mala intímny styk v trojici so svojím manželom a s Duchom Svätým.

kresťanka onlyfans Nita Marie
Profimedia

Na OnlyFans má 985-tisíc fanúšikov a mesačne na ňom zarobí 120-tisíc dolárov (viac ako 111-tisíc eur). Hoci ju ostatní veriaci tvrdo kritizujú, ona tvrdí, že jej súčasnú kariéru poradil sám Boh. To ale ani zďaleka nie je všetko. Podľa nej si totiž Boh želá, aby ako modelka pôsobila ešte poriadne dlho, konkrétne až dovtedy, kým bude mať 70 rokov!

Modelkou až do seniorského veku

Plánuje tým ukázať, že aj staršie ženy môžu vyzerať skvele a cítiť sa dobre vo svojich telách. „Tiež ich chcem povzbudiť k tomu, aby mali aktívny intímny život. Viem, že Boh nechce, aby som odišla na dôchodok,“ zdôraznila. „Boh ma vedie cez moju OnlyFans kariéru a povedal, že by som mala produkovať obsah až do svojej 70-ky.“ Podotkla tiež, že ani jej manžel nechce, aby skončila, keďže „má rád peniaze.“

Nie je jej povolanie v konflikte s jej vierou?

Marie si to ani náhodou nemyslí. Podľa nej „Boh chce, aby ženy prijali svoju sexualitu.“ Na margo Biblie sa vyjadrila, že je mizogýnna a odráža svet, v ktorom ženy nemohli čítať ani písať. Ani zďaleka sa tam ale vraj nepíše o tom, čo Boh naozaj chce.

„Pre mňa je sexualita veľkou časťou mojej viery. Je to dar, ktorý nám Boh dal zažiť s inými ľuďmi,“ prezradila.

kresťanka onlyfans Nita Marie
Profimedia

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.