Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Kristián známy zo šou Farma napadol policajtov. Teraz mu hrozí päťročné väzenie

Jedného policajta kopol do chrbta a druhého udrel päsťou do hlavy.


Slovenský futbal má vážny problém s kultúrou v hľadisku a počas mnohých zápasoch panujú na tribúnach podmienky, do akých by žiaden zodpovedný rodič svoje dieťa nezobral. Ukážkovým rizikovým stretnutím sú duely rivalov Slovan Bratislava a Spartak Trnava.

Výtržnosti na štadióne

Ako uviedla polícia na svojom Facebooku, počas posledného zápasu týchto klubov došlo k viacerým výtržnostiam. Jedným z prípadov je dvadsaťdvaročný Kristián z Trnavy, ktorý bol obvinený z útoku na verejného činiteľa po tom, ako policajta kopol do chrbta a ďalšieho udrel päsťou do hlavy.

V utorok (14. 3.) ho policajti zadržali a eskortovali na príslušné policajné oddelenie s cieľom vykonania ďalších procesných úkonov, informoval Bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff TASR.

„Obvinený mal počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave, počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny, zaútočiť na policajta Pohotovostného policajného útvaru,“ priblížil Szeiff. Policajta, ktorý prechádzal okolo, kopol fanúšik pravou nohou do oblasti chrbta. „Pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy,“ spresnil hovorca.

Tvár známa z televíznej Farmy

Podľa zistení webu Topky Kristián M. nie je nikto iný ako Kristián Mesíček, jeden zo súťažiacich poslednej série markizáckej šou Farma. Tí, ktorí Farmu sledovali pozorne, asi nie sú prekvapení. Kristián niekedy vystupoval príliš spontánne a s horúcou hlavou, miestami možno až agresívne.

Mesíček sa pokúšal rozbehnúť kariéru v boxerskom ringu. Na konci minulého roka sa postavil svojmu spolufarmárovi Šimonovi Koleňovi (duel skončil nerozhodne). Je otázne, či sa druhé vzájomné stretnutie plánované na máj uskutoční – Kristiánovi totiž v prípade dokázania viny hrozí za útok na verejného činiteľa jeden až päť rokov za mrežami.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje