Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej
Zdroj: ©Shutterstock

Kritické odhalenia vo vzťahu, po ktorých už skrátka nie je cesty späť

Čo viac zblíži dvoch ľudí ako zdieľanie jedného záchoda?

Každý má nejaké tie svoje tajomstvá a vo vzťahu je dobré si ich aj udržať. Teda, ako ktoré. Väčšina vzťahov je krátkych, povrchných a nik sa nehrnie do ničoho vážnejšieho. Veď máte ešte času, veď to, že spolu spávate, ešte nie je vzťah a možno príde aj niekto lepší.

Často sa však pristihnete pri tom, že vzťah sa dostal na novú úroveň. Na level, z ktorého už nie je cesty späť. A tak o serióznosti vášho vzťahu už viac nemusí nikto pochybovať, lebo chlap, ktorý kupuje svojej partnerke tampóny, je určite stelesnená láska.

Krvavé tajomstvo

Chlapi sa často tvária, že táto mesačná perióda neexistuje. Nechcú ju vidieť, nezaujímajú sa o ňu a len plnia rozkazy svojej drahej. Ale potom zbadajú použitý tampón, krv na toaleťáku a zúboženú ležiacu ženu na posteli a už vedia, že toto tajomstvo je zborené.

Teraz je ten správny čas postarať sa o svoju milú a zabudnúť na to, čo ste práve videli. ,,Je tej krvi veľa? Ako dlho ho tam môžeš mať?“ To sú otázky, ktoré položí len milujúci partner a len raz za život.

Shutterstock

Tajomstvo dokonale hladkého tela

Ľudské telo nie je stavané na pravidelné holenie. Nemôžeš byť dokonale hladká sedem dní v týždni, iba žeby si mala úchylku v škrabaní sa a zbieraní čo najväčšieho počtu pupákov.

Nikto nie je dokonalý, a ak si práve viac pichol priateľku tvojou rašiacou bradou než inou časťou tela, je načase si uvedomiť, že toto kontraproduktívne udržiavanie hebkosti práve skončilo. Ide to do peňazí, času a krvi, a to je snáď dobrý dôvod odhaliť tvojej láske ďalšie tajomstvo.

Shutterstock

Ranné tajomstvo

Už na prvom rande ste mali skončiť na plavárni, no ty nie. Ty si sa rozhodol na to ísť klasickým spôsobom, a tak musíš rátať s tým, čo dokážu baby s mejkapom. V posteli ráno nekričíme, neotvárame od údivu ústa a ani neskopneme to stvorenie, čo vedľa nás leží, akokoľvek veľkú traumu si práve zažil.

Zvykneš si. A potom si zvykneš aj na príťažlivý ranný dych, pretože ani ten tvoj nie je o nič lepší, a prídeš na to, že aj keď sú rána kritické, nikto ti nespraví lepšie raňajky ako ona.

Shutterstock

Odporúčame prečítať:

10 nechutných faktov o zvieratách, pri ktorých tvoj žalúdok urobí kotrmelec

Hmotnostné tajomstvo

Aby sme sa jeden druhému zapáčili, neváhame dodržiavať stravu a trápiť sa cvičením. Sme štíhli, sme krásni, sme svalnatí, až kým si jeden večer neobjednáme obrovskú pizzu a z tohto nevinného zvyku sa stane rutina. Zaobliť si partnera znamená znížiť jeho atraktivitu pre ostatných.

Nejaké to kilo navyše vám neprekáža, kým ste vo vzťahu šťastní a spokojní. Keď už však vzťah prerastá do serióznosti, prestávame sa ovládať a ukazujeme, ako vieme doslova žrať, mľaskať, grgať, srkať a iné pazvuky, pretože sme (aspoň čo sa týka jedla) neukojiteľní dravci.

Shutterstock

Musíme sa premôcť

Je niečo atraktívnejšie ako zasoplená, červená, strapatá a páchnuca priateľka? Ak sa premôžeš a v tomto stave ju pobozkáš a objímeš, máš plusové body a môžeš si byť celkom istý, že si už k tebe pomaličky nosí po jednom tampóniku, ktoré si ukladá na WC, a kade-tade necháva svoje gumičky a sponky.

Vieš, čo to znamená? Už sa jej nezbavíš. Ukázal si, že ti na nej záleží a že sa vieš postarať. Win-win. Veď aj na teba raz príde smrteľná choroba – soplík.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť