Krvavá dráma v bratislavskom LIDLi! Kvôli veci, ktorú zlodej kradol sa vám zastaví rozum.

Čo je cennejšie ako zlato? Presne tak, maslo.

Čo sa deje asi tak v bežný utorok krátko po obednej sieste? Niektorí z nás pijú kávu, iní resetujú hlavu ďalšou kapitolou z knihy a niekoho práve vezie sanitka do nemocnice, lebo v práci schytal bodnú ranu od zlodeja. A to je, žiaľ, prípad SBS-kára Rasťa, ktorý sa snažil svoju prácu robiť svedomite.

Hneď ako Rastislav poňal tušenie, že chlapík niečo ukradol si povedal, že zlodeja nenechá ujsť bez zaplatenia a v odchode mu sám zabráni. To však húževnatého zlodeja nahnevalo a strhla sa bitka. V momente, ako sa zlodej cítil byť spacifikovaný, vytiahol nôž a oddaného SBS-kára bodol do hrudníka. To 44-ročného Rasťa paralyzovalo a padol na zem. Zlodej neváhal a vybehol z obchodu ako antilopa a viac sa ho dolapiť nepodarilo. Avšak celé to bolo úplne zbytočné, pretože tam nechal svoj vak s ulúpeným pokladom. A čo v ňom bolo? Jeho cena je vyššia ako rubín a uvažuje sa nad tým, že sa čoskoro stane platidlom. Presne tak, tušíte správne… Bolo to:

zena.pluska.sk (https://zena.pluska.sk/sluzby/galerie/test-ktore-kravske-maslo-ma-najlahodnejsiu-chut/883107.html?pic=1)

A nie jedno, ale rovno celá krabica! Teraz koniec srandy, pretože to bol tovar za viac ako 100 euro. Náš milý páchateľ teda veľmi dobre vedel, čo robí. Na miesto bola následne privolaná záchranná služba i polícia. Rastislava odviezli do nemocnice a polícia si prezrela záznam z kamery, po ktorom skonštatovala, že sa vlastne chudák zlodej iba bránil. Nevadí, každý máme iný uhol pohľadu.

Pikoška na záver: 

Ako sa LIDL postavil k samotnému incidentu?

Asi hodinu po incidente volal vysoký manažment personálu. No o útoku nepadlo ani slovo. Práve naopak. Viete, čo bolo predmetom rozhovoru?

Počuli ste už o vajcovej kríze? Áno, nastupuje po tej maslovej. LIDL už hodný čas nemá k dispozícii vajíčka a zákazníci nenechali na seba dlho čakať a príspevkami i odkazmi valcujú ich facebookovú stránku.

facebook.com (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=740913959452904&set=p.740913959452904&type=3&theater)

No ich konkrétne nahnevala fotka, na ktorej bolo na ich chladničke (kde mali pôvodne byť vajíčka) napísané: „Išlo vajce na vandrovku.“ Verdikt je jasný: Za toto je zodpovedný každý z vás, lebo ste si to mali všimnúť! A preto… en ten tiky, dva špendlíky, ty máš výpoveď.“ Čo tam po útoku, keď bola napísaná vtipná pravda.

A preto neváhaj a …

lidl.sk (https://www.lidl.sk/sk/index.htm)

Titulná fotka: Aljona83 / commons.wikimedia.org

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Je tu jesenná depresia! Poď si ju s nami užiť.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME