Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Kto bude novým predstaviteľom Wolverina? Producenti už možno našli vhodného herca

O možnosti, že by si zahral kultovú komiksovú postavu, sa zmienil herec Taron Egerton.


Hugh Jackman dal kultovej postave Wolverina zbohom v parádnom komiksovom trileri Logan v roku 2017. Drsného mutanta stvárňoval dlhých 16 rokov a bolo jasné, že to nemôže ťahať donekonečna. Rozlúčil sa parádne a dôstojne, čo ale s postavou ďalej?

Kto bude nový Wolverine?
20th Century Fox / MovieStillsDB

Ako píše aj portál LADbible, nie je žiadnym tajomstvom, že filmári by ju opäť radi priviedli na plátno, tentokrát v rámci marvelovského univerza. To je, pravdaže, risk, keďže fanúšikovia si Wolverina neodmysliteľne spájajú s Jackmanom. Bude teda mimoriadne dôležité obsadiť postavu niekým, kto dokáže na jeho výborné výkony nadviazať. A producenti možno už toho vyvoleného našli.

Novým Wolverinom by sa totiž mohol stať Taron Egerton, známy zo série Kingsman či drámy Rocketman. Túto možnosť potvrdil samotný herec. V rozhovore pre The New York Times dostal Egerton otázku, či by mal záujem zahrať si tohto komiksového hrdinu.

„Nemyslím si, že by bolo správne odpovedať na túto otázku,“ uviedol najprv vyhýbavo. „Bol by som nadšený, ale mal by som aj obavy, pretože Hugh je s tou úlohou taký spojený, že by to pre niekoho iného bolo poriadne ťažké!“ Potom ale dodal: „Ale dúfam, že sa taká možnosť objaví a dajú mi šancu.“

Kto bude nový Wolverine?
Shutterstock

Ideálna voľba?

Egerton sa navyše už v minulosti vyjadril, že marvelovky miluje a rád by sa stal ich súčasťou. Z ďalších hercov sa skloňuje napríklad Antony Starr zo seriálu The Boys či Karl Urban z Pána Prsteňov.

Nezdá sa ale príliš realistické, že ich v úlohe Wolverina uvidíme. Starr má už 46 rokov, Urban dokonca už 50 a štúdio bude zrejme hľadať nejakú mladšiu krv, ktorá potiahne celú sériu filmov.

Toho sa dotkol aj samotný Karl Urban, ktorý uviedol, že je len „o dva roky mladší ako Hugh Jackman“ a že štúdio zrejme bude predsa len hľadať niekoho mladšieho. V tom prípade by teda 32-ročný Egerton mohol byť ideálnou voľbou.

Kto bude nový Wolverine?
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť