Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Kto nahradí Johnnyho Deppa v Pirátoch z Karibiku? Šancu má vychádzajúca hviezda Elvisa a druhej Duny

Zahrá si talentovaný herec v pirátskej ságe?


Dobrodružná séria Piráti z Karibiku sa tešila veľkej obľube divákov aj kritikov, a to aj zásluhou Johnnyho Deppa. Ten si v nej zahral excentrického kapitána Jacka Sparrowa. Je pravdou, že s každým ďalším dielom boli Piráti z Karibiku slabší a Deppova kreácia sa začínala vyčerpávať.

Zatiaľ sme dostali päť dielov, pričom ten posledný Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta mal premiéru v roku 2017. Ako ale píše aj portál Comic Book Resources, štúdio Disney by rado v sérii pokračovalo. Predsa len, potenciál na kvalitné popcornové dobrodružstvo ešte stále má.

Faktom je, že Johnny Depp sa do úlohy Jacka Sparrowa už s najväčšou pravdepodobnosťou nevráti. To, napokon, potvrdzujú aj plány štúdia, ktoré by podľa všetkého chcelo dopriať značke kompletný reboot.

Otázkou teda ostáva, kto si zahrá hlavnú rolu? Oficiálne potvrdené to stále nemáme, avšak na verejnosť prenikli informácie, že do úvahy prichádza Austin Butler. Ten na seba upozornil vo výbornom hudobnom filme Elvis a za svoju kreáciu slávneho speváka si odniesol aj nomináciu na Oscara.

Perfektne sa predviedol aj v sci-fi Duna: Časť druhá, v ktorom si zahral psychopatického záporáka Feyda-Rautha Harkonnena. Tento rok ho uvidíme aj v kriminálke Motorkári a momentálne točí aj moderný western Eddington pod taktovkou Ariho Astera.

filmy, Piráti z Karibiku, Johnny Depp, Austin Butler, dobrodružný film, reboot, herec
MovieStillsDB / Focus Features
Čo herci vo filmoch vlastne šňupú namiesto drog? Margot Robbie to divákom prezradila

Určite si prečítaj:

Čo herci vo filmoch vlastne šnupú namiesto drog? Margot Robbie to prezradila divákom

Jeho obsadenie by určite dávalo zmysel, keďže charizmu na to, aby utiahol podobnú sériu, rozhodne má. A jeho hviezda v posledných mesiacoch len stúpa, takže by do kín iste prilákal dostatok divákov. Tak uvidíme, či rolu napokon získa.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.