Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines
V spolupráci s TV Joj

Kto postúpi do semifinále Česko Slovensko má talent? Poznáme mená

Ako dopadol Veľký tresk?


Česko Slovensko má talent sa malými krôčikmi blíži do semifinále. Ešte predtým budeme môcť na obrazovkách vidieť posledné talenty, ktoré ovplyvnia výber semifinalistov.

Ako prvý ho ukáže 45-ročný učiteľ matematiky, no nie však hocijaký. Je Aziat, už 11 rokov žije na Slovensku a ako predstavenie si vybral spev slovenskej pesničky Ľudia nie sú zlí, čím porotcov jednoznačne pobavil. Za zmienku stojí aj číslo Venduly s jej tanečným partnerom, ktorým je kôň.

Porotu prekvapil aj dobre známy kúzelník Dušan Cápa, ktorý si ako svoju asistentku nezobral len Dianu Mórovú, ale aj starého dobrého Jakuba Prachařa.

TV JOJ

Medzi vystúpeniami sme tiež mohli vidieť akrobatické predstavenie na reťaziach. Akrobatov bolo v tomto ročníku naozaj veľa, čo už aj v úvode dnešnej časti prezradil Jaro Slávik. Postúpi niekto z nich do semifinále?

Mohlo by ťa zaujímať:

Proti šikane sa bránil humorom. Štěpán Kozub prezradil, či sa práca komika dá naučiť a čo najšialenejšie by v živote spravil (ROZHOVOR)

Na záver epizódy sme sa dostali do Veľkého tresku, ktorý je časom, keď sa oznámia postupujúci do semifinále. My však všetkých prezradiť nemôžeme, ale vieme povedať, že sa diváci majú na čo tešiť.

Zo zdroja z TV JOJ sme sa dozvedeli, že medzi postupujúcich patria napríklad raperi Naraz, ktorí porotu ohúrili svojím rapom po východniarsky, Shade Flamewater, ktorý porote ukázal, že sa ohňa naozaj nebojí, a tiež milý tanečný pár Alena Smolíková a Foxy.

TV JOJ

Medzi potenciálnymi kandidátmi na semifinalistov je speváčka Miriam Jarošová, ktorá venovala pesničku zosnulej kamarátke na Zochovej ulici, frame up tanečnica EVE, malá speváčka Miya či hadia žena Sophia Tepla. Aj z Veľkého tresku postúpi jedno číslo priamo do finále a svoj zlatý buzzer tentokrát použije Jakub Prachař.

O tom, kto bude vo finálovej dvanástke, sa dozvieš už dnes o 20:40 na obrazovkách TV JOJ

YouTube video

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.