Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Kto vládne slovenskému TikToku? 20 profilov s najväčším počtom sledovateľov

Väčšinu z nich spája najmä humor.


Kto sedí na pomyselnom tróne slovenského TikToku? No predsa Matej Zrebný, ktorý nedávno prekonal hranicu 800-tisíc sledujúcich. Obsah jeho profilu tvoria predovšetkým vtipné videá, na ktorých si vybudoval v posledných rokoch svoje meno. Aj vďaka nemu je vidieť, ako veľmi stúpa popularita tejto platformy. Nasledujúci rebríček najsledovanejších profilov zostavil Martin Spano, uznávaný slovenský informatik.

Jednu z top priečok zoznamu obsadil aj profil Roman Baví, ktorý patrí pod redakciu Startitup. Roman sledovateľom prináša videá, v ktorých informuje o najaktuálnejších novinkách či zaujímavostiach z celého sveta. Na TikToku v súčasnosti profil sleduje niečo vyše 788 000 ľudí. Na treťom mieste sa nachádza Lady Zika, ktorú nasleduje Rasťo Paulíny a Lukáš Obermajer.

V prvej desiatke nájdeme aj Petru Hasarovú, ktorá skúšala svoje šťastie aj v SuperStar 2021. Miroslav Sitar, Katarína Šinková, mimo TikTok dobre známy Samuel Procházka a Patrik Valko patria medzi ľudí, ktorí svojou tvorbou pútajú Slovákov najviac. Každého z nich sleduje viac ako 300-tisíc fanúšikov.

Druhá desiatka

V nej majú o niečo väčšie zastúpenie muži v pomere šesť ku štyrom. Ženské pokolenie reprezentuje Denisa Vyšňovská, ktorá za radí vysoko aj v rebríčku slovenských influencerov. Ďalej je to Veronika Danajová alias Pivospenou, Miška Hrinka a Andy Štěchová.

Čo sa týka mužov, nechýba tu René Rendy, ktorý je manželom Zuzany Plačkovej. Taktiež ani Peter Altof, ktorý je známy pod prezývkou Expl0ited. V rebríčku sa vďaka svojmu humoru pomaly šplhá Filip Jovanovič. V druhej desiatke sa umiestnil aj Frederik a Michal Totka. Väčšinu spája humor, ktorý je ústredným motívom ich tvorby. Taktiež umenie a móda, cvičenie a ďalší pestrý obsah.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť