Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Kto by nepoznal (a nemiloval) kultový sitcom Priatelia? Eskapády šestice nerozlučných priateľov Rachel, Joeyho, Chandlera, Monicy, Rossa a Phoebe sme si mimoriadne obľúbili a dodnes sa k nim radi vraciame. Priatelia ako takí sa do histórie sitcomov zapísali zlatými písmenami a stále si k nim nachádzajú cestu noví a noví diváci.

Iste aj ty máš v hlavnej šestici priateľov nejakého toho svojho obľúbenca. Možno ale nevieš, že to hovorí zaujímavé veci o tvojej osobnosti. V tomto článku sa na to pozrieme trochu bližšie.

1. Rachel

Ak bola tvojou obľúbenkyňou práve Rachel v podaní Jennifer Aniston, tak si pravdepodobne nezávislý človek, ktorý má zároveň veľké ambície. Záleží ti na tvojej kariére a chceš zo seba vždy vydať to najlepšie. Tiež si ochotný viac riskovať. Nemáš rád, ak ťa ostatní podceňujú, a máš tendencie dokázať im, že sa mýlia. Celkovo si nabitý energiou a aktivitou, čím si vieš ľudí veľmi rýchlo získať.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

2. Joey

Ak si najviac miloval Joeyho, ktorého si v seriáli zahral Matt LeBlanc, zrejme patríš k spontánnym a obľúbeným ľuďom. Máš rád zábavu a pohodu. Si rojko a máš veľa snov, pričom niektoré môžu na tvoje okolie pôsobiť ako nerealistické. To ti ale ani v najmenšom nebráni zrealizovať ich. Zároveň si pracovitý a svoje ciele si ochotný dosiahnuť. Veľký dôraz tiež kladieš na kamarátske a priateľské vzťahy, ktoré pre teba veľa znamenajú.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

3. Chandler

Ak si sa videl v Chandlerovi v podaní Matthewa Perryho, tak si pravdepodobne veľkým milovníkom sarkazmu a irónie. Pre tvoj zmysel pre humor si obľúbený, hoci ho môžeš používať ako obranu v situáciách, v ktorých sa necítiš komfortne. Nerobí ti problém svojich kamarátov rozosmievať, keď prechádzajú ťažkým obdobím. Tvoji blízki pre teba veľa znamenajú a máš ich naozaj rád. Možno máš strach z vážnych partnerských vzťahov, ale pokiaľ nájdeš tú právu osobu, dokážeš jej dať všetko.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

4. Ross

Ak si mal z celého seriálu najradšej Rossa, ktorého stvárnil David Schwimmer, tak si zrejme skôr introvert, nevyliečiteľný romantik a idealista. Zároveň máš slabosť pre vedu a tvoje uvažovanie je prísne logické. Na druhej strane máš ale možno tendenciu veci zbytočne do hĺbky analyzovať a komplikovať. Svojich priateľov máš veľmi rád, hoci ti nerobí problém tráviť čas aj osamote. Vždy nájdeš spôsob, ako tento čas produktívne využiť.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

5. Monica

Súťaživý, netrpezlivý a vysoko organizovaný. To sú vlastnosti, ktoré sa spájajú s tými, ktorí majú najradšej Monicu v podaní Courteney Cox. Pokiaľ patríš medzi nich, tak si zrejme perfekcionista, často sa zameriavaš aj na tie najmenšie detaily. Máš veľký zmysel pre férovú hru a pravidlá. Rád veci organizuješ a staráš sa o druhých. Tvoje životné ciele sú pomerne obyčajné a skromné. Netúžiš po bohatstve, ale po úplne obyčajnom a spokojnom živote s partnerom, ktorého budeš milovať.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

6. Phoebe

Pokiaľ si mal slabosť pre bláznivú Phoebe, ktorú si zahrala Lisa Kudrow, tak si zrejme veľmi otvorený a úprimný človek. Nedokážeš sa pretvarovať a proste si sám sebou. Nezaujímajú ťa názory väčšinovej spoločnosti na to, čo je „správne“ a „ako by sa malo žiť“. Žiješ skrátka po svojom, máš vlastný systém hodnôt a princípov, ktorých sa pevne držíš. Zároveň ale nemáš problém vychádzať s ľuďmi, s ktorými sa nezhodneš. Máš tiež zrejme veľmi blízky vzťah so svojou rodinou a priateľmi.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

[poll id=“123″]


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.