Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Kto by nepoznal (a nemiloval) kultový sitcom Priatelia? Eskapády šestice nerozlučných priateľov Rachel, Joeyho, Chandlera, Monicy, Rossa a Phoebe sme si mimoriadne obľúbili a dodnes sa k nim radi vraciame. Priatelia ako takí sa do histórie sitcomov zapísali zlatými písmenami a stále si k nim nachádzajú cestu noví a noví diváci.

Iste aj ty máš v hlavnej šestici priateľov nejakého toho svojho obľúbenca. Možno ale nevieš, že to hovorí zaujímavé veci o tvojej osobnosti. V tomto článku sa na to pozrieme trochu bližšie.

1. Rachel

Ak bola tvojou obľúbenkyňou práve Rachel v podaní Jennifer Aniston, tak si pravdepodobne nezávislý človek, ktorý má zároveň veľké ambície. Záleží ti na tvojej kariére a chceš zo seba vždy vydať to najlepšie. Tiež si ochotný viac riskovať. Nemáš rád, ak ťa ostatní podceňujú, a máš tendencie dokázať im, že sa mýlia. Celkovo si nabitý energiou a aktivitou, čím si vieš ľudí veľmi rýchlo získať.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

2. Joey

Ak si najviac miloval Joeyho, ktorého si v seriáli zahral Matt LeBlanc, zrejme patríš k spontánnym a obľúbeným ľuďom. Máš rád zábavu a pohodu. Si rojko a máš veľa snov, pričom niektoré môžu na tvoje okolie pôsobiť ako nerealistické. To ti ale ani v najmenšom nebráni zrealizovať ich. Zároveň si pracovitý a svoje ciele si ochotný dosiahnuť. Veľký dôraz tiež kladieš na kamarátske a priateľské vzťahy, ktoré pre teba veľa znamenajú.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

3. Chandler

Ak si sa videl v Chandlerovi v podaní Matthewa Perryho, tak si pravdepodobne veľkým milovníkom sarkazmu a irónie. Pre tvoj zmysel pre humor si obľúbený, hoci ho môžeš používať ako obranu v situáciách, v ktorých sa necítiš komfortne. Nerobí ti problém svojich kamarátov rozosmievať, keď prechádzajú ťažkým obdobím. Tvoji blízki pre teba veľa znamenajú a máš ich naozaj rád. Možno máš strach z vážnych partnerských vzťahov, ale pokiaľ nájdeš tú právu osobu, dokážeš jej dať všetko.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

4. Ross

Ak si mal z celého seriálu najradšej Rossa, ktorého stvárnil David Schwimmer, tak si zrejme skôr introvert, nevyliečiteľný romantik a idealista. Zároveň máš slabosť pre vedu a tvoje uvažovanie je prísne logické. Na druhej strane máš ale možno tendenciu veci zbytočne do hĺbky analyzovať a komplikovať. Svojich priateľov máš veľmi rád, hoci ti nerobí problém tráviť čas aj osamote. Vždy nájdeš spôsob, ako tento čas produktívne využiť.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

5. Monica

Súťaživý, netrpezlivý a vysoko organizovaný. To sú vlastnosti, ktoré sa spájajú s tými, ktorí majú najradšej Monicu v podaní Courteney Cox. Pokiaľ patríš medzi nich, tak si zrejme perfekcionista, často sa zameriavaš aj na tie najmenšie detaily. Máš veľký zmysel pre férovú hru a pravidlá. Rád veci organizuješ a staráš sa o druhých. Tvoje životné ciele sú pomerne obyčajné a skromné. Netúžiš po bohatstve, ale po úplne obyčajnom a spokojnom živote s partnerom, ktorého budeš milovať.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

6. Phoebe

Pokiaľ si mal slabosť pre bláznivú Phoebe, ktorú si zahrala Lisa Kudrow, tak si zrejme veľmi otvorený a úprimný človek. Nedokážeš sa pretvarovať a proste si sám sebou. Nezaujímajú ťa názory väčšinovej spoločnosti na to, čo je „správne“ a „ako by sa malo žiť“. Žiješ skrátka po svojom, máš vlastný systém hodnôt a princípov, ktorých sa pevne držíš. Zároveň ale nemáš problém vychádzať s ľuďmi, s ktorými sa nezhodneš. Máš tiež zrejme veľmi blízky vzťah so svojou rodinou a priateľmi.

moviestillsdb.com/The WB Television Network

[poll id=“123″]


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť