Zdroj: ©Shutterstock

„Kuchár bol na mol opitý.“ Slováci sa delia o negatívne zážitky z reštaurácií

Už si počul o kuchárovi, ktorý nevie robiť palacinky?

Všetci vieme, že slovenské gastro má svoje muchy a niektoré zlé reštaurácie prežívajú len vďaka tomu, že konkurencia je ešte horšia. Dôkazom sú aj tieto príhody našich fanúšikov. Tí sa s nami v nedávnej výzve na sociálnych sieťach podelili o svoje najhoršie skúsenosti s čašníkmi či podnikmi ako takými a my sme zopár z nich vyzbierali v tomto článku. Poďme si ich teda prečítať.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

1. Napriek tomu, že reštaurácia bola poloprázdna, sme hodinu čakali, kým sa k nám uráči prísť čašník. Napokon sa nám podarilo objednať, čašník zdúchol do kuchyne a polhodinu ho nebolo. Keď sa konečne vrátil, oznámil nám, že už nič nemajú. – levantinehandmade/Instagram

2. Namiesto kyslej smotany mi kuchár kydol na pizzu smotanu na šľahanie. Keď som sa sťažovala čašníčke, jej odpoveď bola: „My sme mysleli, že si to nevšimnete.“ To bol fakt strop. – harlekyyyn/Instagram

3. Asi desať rokov dozadu som bola sama na káve. V tom období som mala problémy s ekzémom. Keď som išla platiť, čašníčka si nechcela z mojej ruky zobrať peniaze. Musela som ich položiť do krabičky, odkiaľ si ich následne vytiahla v rukaviciach. Cítila som sa ako úplný odpad. – Nikki R./Facebook

príhody Slovákov, slováci, reštaurácie, zlé skúsenosti z reštaurácií, gastronómia, čašník
Shutterstock

4. V jednej bratislavskej reštaurácii som si objednal černohorský rezeň a doniesli mi ho komplet surový. Vrátil som ho naspäť do kuchyne a namiesto nového mi čašník rovno priniesol účet. Nezaplatil som. Odišiel som preč a už je to 20 rokov, čo som do tej reštaurácie nepáchol. – Pietro L./Facebook

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

5. Objednal som si rezané pivo. Čašník doniesol pohár, v ktorom bolo takmer len svetlé a asi centimeter od okraja tmavé. Povedal som, že sa mi ten pomer akosi nepozdáva, tak ho chytil a vylial do najbližšieho kvetináča. – trislobodnestromy/Instagram

6. Zobral som frajerku na večeru. Čašníčka nám doniesla jedálne lístky, ja som si vybral parmezánové cestoviny a ona na mňa s vyvalenými očami pozerá: „To čo je?!“ Naozaj nechápem, ako niekto môže robiť v gastre, keď nepozná ani len parmezán. – nepytajsapreco/Instagram

príhody Slovákov, slováci, reštaurácie, zlé skúsenosti z reštaurácií, gastronómia, čašník
Shutterstock

7. Boli sme s priateľom v reštaurácii. Ja som si dala mäso, on palacinky. Doniesli moje jedlo, ja som sa doň pustila, dojedla a frajerovo jedlo stále nikde. Spýtali sme sa teda čašníčky, kde je problém. Z kuchyne sa vrátila s hláškou, na ktorú nikdy nezabudnem: „Prepáčte, ale palacinky nebudú. Kuchár ich nevie urobiť.“ – Natália F./Facebook

8. Boli sme s partiou v pizzerii a doniesli nám pizzu s takými hrubými plátkami šunky, akoby to bol syr na vyprážanie. Dali sme si teda zavolať kuchára. Ten bol očividne pod vplyvom alkoholu, tak mu hovoríme: „Veď vy ste napitý jak teľa.“ A on argumentoval vetou: „No lebo ty si triezvy.“ – Boris B./Facebook

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Odporúčame prečítať:

Na juhu Slovenska nájdeš kúpalisko ako z dovolenkového rezortu. Vie o ňom len málokto a vstupné je 6 eur

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA