Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Nebojte sa kombinácií! Touto radou by sa mal riadiť každý správny kuchár. Aj napriek tomu ale existujú recepty, pri ktorých väčšina z nás len neveriacky pozdvihne obočie (tým citlivejším sa možno začne aj dvíhať žalúdok).

Ako píše aj portál LADbible, v týchto dňoch sa na internete objavil recept, ktorý internetových gurmánov postavil do pozoru. Na videu Molly Yeh totiž môžeme vidieť výrobu naozaj netradičného popcornového šalátu.

Shutterstock

Ľudia na internete neverili vlastným očiam

Čo doň vlastne ide? V prvom rade klasický popcorn, ktorý je doplnený majonézou, kyslou smotanou, syrom či hráškom. Dá sa teda povedať, že ide o akýsi variant klasického majonézového šalátu, akurát namiesto zemiakov tu máme… no, popcorn. Táto svojrázna „pochúťka“ okamžite vzbudila veľkú pozornosť a vyslúžila si niekoľko neveriacich či sarkastických komentárov. „Toto musí byť paródia, neverím,“ napísala jedna používateľka na Twitteri.

„Popcorn, majonéza a syr??? Záchod bude po tomto jedle plakať celé týždne,“ poznamenal ďalší. No a iný dodal: „Ak mi prinesiete majonézový popcorn, tak ešte v ten deň pôjdem do basy.“ Faktom ale ostáva, že títo komentujúci tento recept nevyskúšali a výsledný pokrm neochutnali. Takže ktovie? Možno je to tá najlahodnejšia pochúťka, akú kulinársky svet videl! Máš odvahu na to ju vyskúšať?


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.