Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Nebojte sa kombinácií! Touto radou by sa mal riadiť každý správny kuchár. Aj napriek tomu ale existujú recepty, pri ktorých väčšina z nás len neveriacky pozdvihne obočie (tým citlivejším sa možno začne aj dvíhať žalúdok).

Ako píše aj portál LADbible, v týchto dňoch sa na internete objavil recept, ktorý internetových gurmánov postavil do pozoru. Na videu Molly Yeh totiž môžeme vidieť výrobu naozaj netradičného popcornového šalátu.

Shutterstock

Ľudia na internete neverili vlastným očiam

Čo doň vlastne ide? V prvom rade klasický popcorn, ktorý je doplnený majonézou, kyslou smotanou, syrom či hráškom. Dá sa teda povedať, že ide o akýsi variant klasického majonézového šalátu, akurát namiesto zemiakov tu máme… no, popcorn. Táto svojrázna „pochúťka“ okamžite vzbudila veľkú pozornosť a vyslúžila si niekoľko neveriacich či sarkastických komentárov. „Toto musí byť paródia, neverím,“ napísala jedna používateľka na Twitteri.

„Popcorn, majonéza a syr??? Záchod bude po tomto jedle plakať celé týždne,“ poznamenal ďalší. No a iný dodal: „Ak mi prinesiete majonézový popcorn, tak ešte v ten deň pôjdem do basy.“ Faktom ale ostáva, že títo komentujúci tento recept nevyskúšali a výsledný pokrm neochutnali. Takže ktovie? Možno je to tá najlahodnejšia pochúťka, akú kulinársky svet videl! Máš odvahu na to ju vyskúšať?


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť