Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
V spolupráci s Itafilm

Kultová séria sa vracia do kín. Will Smith a Martin Lawrence rozohrávajú v Bad Boys: Na život a na smrť zábavnú akčnú šou

Snímka láka na prvotriednu akčnú zábavu.


Obľúbená akčná séria Bad Boys sa nám už čoskoro pripomenie štvrtým dielom s podtitulom Na život a na smrť. Do našich kín dorazí tento týždeň a zdá sa, že nám opäť ponúkne štedrú porciu zábavy, hlášok a – ako inak – vydarenej akcie.

Dvaja detektívi proti všetkým

V centre príbehu bude opäť dvojica detektívov Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence). Tí sa zo všetkých síl snažia očistiť meno svojho zosnulého kapitána. Vynárajú sa totiž silné dôkazy, že spolupracoval s drogovými kartelmi.

Mike a Marcus sú však presvedčení o jeho nevine a rozhodnú sa pátrať po pravde na vlastnú päsť. Stávajú sa z nich štvanci a ocitajú sa v dvojnásobne nebezpečnej situácii. Po ich stopách vyrážajú nielen brutálni zločinci, ale aj ich vlastní kolegovia.

Okrem Smitha a Lawrenca si vo filme zahrali aj Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Nuñez, Ioan Gruffudd, Jacob Scipio, Melanie Liburd, Eric Dane či Tasha Smith. Na režisérskej stoličke sedeli Adil El Arbi a Bilall Fallah, ktorí natočili aj úspešný tretí diel.

A zatiaľ sa zdá, že podobne svižný a zábavný akčňák doručia aj tentokrát. Trailer je totiž poriadne našliapaný, plný skvelej akcie a stále funkčnou chémiou medzi ústredným hereckým duom.

Poteší aj návrat starých známych z predchádzajúceho dielu. Rysuje sa nám tu skrátka ideálna letná popcornovka, ktorú by bolo škoda v kine vynechať. Bad Boys: Na život a na smrť si odbije premiéru 6. júna.

kino program, slovenské kino, kino premiéra, Bad Boys: Na život a na smrť, filmová novinka, akčný film, komédia
Itafilm

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.