Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta
Zdroj: ©Amazon Studios / MovieStillsDB

Kultové krimi aj čierny humor. Zaujímavé seriály, ktoré dorazia na stream v januári

Seriáloví diváci budú mať čo sledovať aj počas prvého mesiaca nového roka.

Začiatok nového roka na zaujímavé seriály rozhodne nebude chudobný. V januári na streame uvidíme viacero kriminálnych príbehov, ale núdza nebude ani o dokument, čiernu komédiu či vojnovú drámu. Nižšie ti predstavíme jednotlivé seriály podrobnejšie.

1. Fool Me Once

Kriminálny triler Fool Me Once nám vyrozpráva príbeh dvoch záhadných vrážd, ktoré spolu môžu súvisieť. V jednom prípade došlo k zavraždeniu Mayinho (Michelle Keegan) manžela Joea (Richard Armitage).

Aby toho nebolo málo, tak Maya ho po vražde uvidí na zázname bezpečnostnej kamery. Jej neter a synovec sa zároveň púšťajú do pátrania po vrahovi svojej matky.

V seriáli si zahrali aj Adeel Akhtar, Joanna Lumley, Hattie Morahan, Emmett J. Scanlan, Dino Fetscher a Adelle Leonce. Na Netflix dorazí 1. januára.

2. The Brothers Sun

Čierna komédia The Brothers Sun sa točí okolo gangstera Charlesa Suna (Justin Chien), ktorý sa z Taiwanu musí presunúť do Los Angeles. Jeho otca totiž zastrelil záhadný vrah a Charles musí ochrániť svoju matku a mladšieho brata.

V seriáli uvidíme aj Michelle Yeoh, Highdee Kuan, Alice Hewkin, Madison Hu a Johnnyho Kou. Trailer naznačuje, že by sme sa mohli dočkať solídnej zábavy. Na Netflixe bude The Brothers Sun dostupný od 4. januára.

Máš predispozíciu stať sa alkoholikom? Prezradia ti to tieto tvoje zvyky

Odporúčame prečítať:

Máš predispozíciu stať sa alkoholikom? Prezradia ti to tieto tvoje zvyky

3. Criminal Record

Zaujímavo a kvalitne vyzerá aj kriminálny triler Criminal Record. V ňom budeme sledovať dvoch detektívov, ktorí sa snažia objasniť záhadnú nevyriešenú vraždu.

Hlavné úlohy stvárnili Peter Capaldi a Cush Jumbo, okrem nich sa predstavia aj Dionne Brown, Stephen Campbell Moore, Charlie Creed-Miles, Shaun Dooley, Aysha Kala či Cathy Tyson. Seriál zamieri na Apple TV+ 10. januára.

4. Boy Swallows Universe

Coming-of-age dráma s kriminálnymi prvkami Boy Swallows Universe sa odohráva v 80. rokoch. Hlavným hrdinom je Eli Bell (Felix Cameron), ktorého život sa navždy zmení po tom, čo v tajnej miestnosti pod svojím domom zdvihne červený telefón. Tým roztočí špirálu udalostí, ktorá ho zavedie až do nebezpečného sveta brisbanského podsvetia.

Vo vedľajších úlohách sa predstavia aj Travis Fimmel, Simon Baker, Phoebe Tonkin, Zac Burgess, Lee Tiger Halley, Bryan Brown, Anthony LaPaglia, Sophie Wilde či Christopher James Baker. Boy Swallows Universe nám 11. januára doručí Netflix.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.