Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 24.3.2023
sk
Gabriel
cz
Gabriel

Kultový detektív Monk sa vráti v novom filme. Objavia sa v ňom všetky postavy z pôvodného seriálu

Monk ešte nepovedal posledné slovo.


Komediálno-detektívny seriál Monk o geniálnom a excentrickom detektívovi s obsedantno-kompulzívnou poruchou Adrianovi Monkovi (Tony Shalhoub) iste dobre poznáš. Viackrát ho vysielali aj naše televízie a stal sa pomerne populárnym.

Pôvodne sa vysielal v rokoch 2002 až 2009, získal osem cien Emmy aj jeden Zlatý glóbus. Portál Collider teraz priniesol správu, že kultový detektív sa vráti vo vlastnom celovečernom filme. Projekt Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie divákom doručí streamovacia služba Peacock. Práce na filme prezradil v nedávnom rozhovore samotný predstaviteľ Monka Tony Shalhoub.

Kultový detektív Monk sa vráti v novom filme. Objavia sa v ňom všetky postavy z pôvodného seriálu
MovieStillsDB / USA Network

„Budeme točiť – nie som si istý, či to nie je spoiler – ale budeme točiť 90-minútový film s Monkom pre stream,“ povedal herec. „Začneme nakrúcať v máji. Bude to Monk v post-COVIDovom svete, takže je v poriadnych problémoch.“ Dodal tiež, že sa vrátia aj všetci herci z pôvodného seriálu.

Fanúšikovia sú však celkom iste radi. Okrem Shalhouba v seriáli hrali aj Ted Levine, Jason Gray-Stanford, Traylor Howard, Bitty Schram či Hector Elizondo. Uvidíme teda, či ich všetkých vo filme napokon naozaj dočkáme. Dátum premiéry zatiaľ nie je známy.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje