Kultový román ožíva na strieborných plátnach. Volanie divočiny sľubuje kvalitné dobrodružstvo

Dobrodružstvo v nehostinnej divočine s Harrisonom Fordom v hlavnej úlohe. Vyrazíš do kina?

Zdroj: CinemArt SK

Legendárny román Volanie divočiny z roku 1903 od Jacka Londona sa dočkal novej adaptácie. Známy dobrodružný príbeh je rozprávaný z pohľadu psa Bucka. Ten je jedného dňa unesený obchodníkmi so psami, ktorí ho predajú novým pánom do mrazivej divočiny Yukonu v Kanade, kde práve vrcholí zlatá horúčka.

Je to však práve nezlomná Buckova vôľa a nepoddajnosť, ktorá mu pomáha prežiť aj v ťažkých podmienkach. Napokon sa mu podarí utiecť a nájde si nového priateľa, samotárskeho dobrodruha Johna Thorntona.

O novú adaptáciu sa režijne postaral Chris Sanders, ktorý má na konte kvalitné animáky, ako Lilo a Stitch, Ako vycvičiť draka a Krúdovci. Volanie do divočiny je tak jeho prvým krokom do vôd hraného filmu, hoci to neplatí úplne na sto percent.

Pes Buck je totiž kompletne vytvorený pomocou počítačovej grafiky. V hlavných úlohách sa predstaví Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillan, Bradley Whitford či Colin Woodell.

Trailery zatiaľ pôsobia dobre a podľa všetkého nás v kinách čaká kvalitná dobrodružná snímka. Bude zaujímavé sledovať, ako sa tvorcom podarí využiť fakt, že Buck bude kompletne CGI. Môže to byť totiž dvojsečná zbraň.

V prípade, ak nebudú triky kvalitné, môže to divákov vyhadzovať zo sústredenia. Efekty však v traileroch vyzerajú slušne, takže veríme, že v tomto ohľade film trpieť nebude.

Veríme však, že tvorcom sa to celé podarí ukočírovať. Príbeh samotný je klasika a má v sebe veľkú emocionálnu silu. Do kina teda určite zájdeme. Snímku si u nás budeš môcť užiť aj so slovenským dabingom. Premiéra je stanovená na 27. februára 2020.

CinemArt SK

Zdroj: CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 kníh o láske, ktoré sa nemusia hanbiť čítať ani chalani


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME