Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Kultový seriál The Office dostane reboot. Dočkáme sa v ňom nových postáv

Na seriáli budú pracovať autori britského originálu aj americkej verzie.


The Office je nielen fantastickým komediálnym seriálom, ale aj studnicou mnohých nesmrteľných memes. A v dohľadnej dobe sa americká verzia pôvodne britského seriálu dočká nového stvárnenia.

Ako píše aj portál USA Today, tvorcovia The Office doprajú kompletný reboot s novým obsadením. Bude sa však odohrávať v rovnakom univerze, takže pôjde skôr o spin-off.

Dohliadne naň tvorca americkej verzie Greg Daniels a ako producenti sa budú na seriáli podieľať aj autori britskej verzie Ricky Gervais a Stephen Merchant. Podľa dostupných informácií pôjde o úplne nový príbeh s novými postavami.

To znie na jednej strane zaujímavo, pre tvorcov bude ale určite náročné vytvoriť postavy, ktoré by sa mohli rovnať Michaelovi Scottovi (Steve Carell), Dwightovi Schruteovi (Rainn Wilson), Jimovi Halpertovi (John Krasinski) či Pam Beesly (Jenna Fischer). Snáď sa im to ale podarí.

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš poslednú šancu. Vyhraj e-bike v hodnote 3 800 eur, s ktorým si užiješ každú jazdu

Už tiež vieme, že hlavné úlohy stvárnia Domhnall Gleeson (Lásky čas) a Sabrina Impacciatore (Biely lotos). Zvyšok hercov ešte nebol oznámený.

V novinovej redakcii

Samotný príbeh sa tentokrát už nebude odohrávať v papiernickej firme, ale v novinovej redakcii. Opäť však bude natočený v známom mockumentary štýle. Dokumentárny štáb, ktorý zvečnil pobočku Dunder Mifflin, sa totiž dozvie o upadajúcich novinách z amerického stredozápadu.

Tie majú skutočne zaujímavú históriu a vydavateľ sa ich povesť snaží oživiť za pomoci dobrovoľných reportérov. Seriál nám doručí streamovacia služba Peacock.

seriály, The Office, rebbot, spin-off, kultový seriál, komediálny seriál
MovieStillsDB / NBC

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.