Kultový Zombieland sa vracia do kín! Pokračovanie láka na poriadnu porciu zábavy

Zombieland: Rana istoty dorazí do kín desať rokov po kultovej jednotke.

Zdroj: Itafilm

Do slovenských kín sa už čoskoro vrúti očakávané pokračovanie kultovej zombie komédie Zombieland s podtitulom Rana istoty. Na režisérskej stoličke opäť sedí overený Ruben Fleischer a hlavné postavy opäť stvárnia Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone a Abigail Breslin. O čom však dvojka vlastne bude?

Od dobrodružstva prvého Zombielandu ubehlo 10 rokov a naši hrdinovia Tallahassee, Columbus, Wichita a Little Rock sa stále snažia prežiť vo svete plnom krvilačných zombíkov. Tentokrát sa však stretnú aj s novými postavami, hlúpučkou Madison či hippiesákom Flagstaffom. Vzťahy medzi nimi tak budú poriadne otestované.

Vo vedľajších úlohách uvidíme aj Zoey Deutch, Rosario Dawson, Billa Murrayho, Dana Aykroyda, Lukea Wilsona či Avana Jogiu. Na scenári pracovali autori prvého dielu Rhett Reese a Paul Wernick, ktorí sú podpísaní aj pod hitovým Deadpoolom.

Z ukážok na nás dýcha ten pravý pohodový feeling, vďaka ktorému sme si tak zamilovali už jednotku. Evidentne nebude chýbať ani kvalitný humor a chémia medzi starými známymi funguje opäť vynikajúco.

Dúfajme teda, že sa tvorcom podarí na ňu nadviazať a doručiť nám svižný, zábavný a patrične akčný film, ktorý kultovému originálu neurobí hanbu. Zatiaľ to vyzerá viac než nádejne, takže veríme, že Ruben Fleischer to bude aj tentokrát držať pevne v rukách. Na Zombieland: Rana istoty sa už nesmierne tešíme a v kine nebudeme chýbať. Slovenská premiéra je stanovená na 24. októbra 2019.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Kamarát sa pýta: prečo vlastne kýchame? Môže nám ublížiť zadržiavanie moču?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME