Kuriéri majú vlastnú stránku, na ktorej zdieľajú fotky so zvieratami, ktoré počas práce stretli

Toto je presne to, čo dnes potrebuješ vidieť.

Zdroj: © Profimedia

Práca kuriéra je – ako každá práca s ľuďmi – miestami na slučku. Príjemcom sa nedá dovolať, tí, ktorí čistou náhodou zdvihnú telefón, zase nie sú na adrese, a tí, ktorí sú, po tebe zase jačia, že si nič neobjednali. Krása. Proste krása. Keď sa to skombinuje s idiotmi na cestách a dopravnou situáciou v poobednej špičke, človek by sa na to celé najradšej vykašľal.

Ale nevykašle. Po prvé by nerád skapal od hladu a po druhé existuje niečo, čo z celej práce kuriéra vlastne robí povolanie snov. Zvieratká, reč je presne o nich. Domáci miláčikovia príjemcov, ktorí sa príchodu kuriérskeho auta potešia viac ako ktokoľvek iní a hneď ho bežia pozdraviť. A že ich je fakt požehnane.

Dôkazom toho je aj stránka UPS Dogs, ktorá fičí ako na facebooku, tak aj na instagrame. V roku 2013 ju založil kuriér spoločnosti UPS menom Sean McCarren a od tej doby zgrupuje fotografie kuriérov z celých Štátov a chlpatých kamošov, ktorých na svojich potulkách stretli.

Jeden článok o tejto stránke sme vám už dva roky dozadu ponúkli, no keďže fotiek stále pribúda, bola by škoda nespraviť pokračovanie. Tak nech sa páči.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

View this post on Instagram

Gettin treats in Grantsville, Utah.

A post shared by UPS Dogs (@upsdogs) on

7.

8.

9.

 

10.

11.

12.

13.

14.

View this post on Instagram

….another heart breaker.❤ Otis, Oregon

A post shared by UPS Dogs (@upsdogs) on

15.

16.

View this post on Instagram

Rutt Ro! 🤣 Molly Cle Elum, Washington.

A post shared by UPS Dogs (@upsdogs) on

17.

18.

View this post on Instagram

Hey, we want a treat…💕 Olympia, Washington

A post shared by UPS Dogs (@upsdogs) on

19.

View this post on Instagram

There’s a new sheriff in town…and her name is Cupcake. Her job….is maintaining law and order at the Bells Up Winery on the mean streets of Newberg, Oregon. Like the rough-and-tumble saloons of the old Wild West, the Bells Up Winery attracts more than its fair share of wine tasting drifters, cattle rustlers, outlaws, gamblers, horse thieves and assorted ne’er-do-wells…all of whom require a firm hand to keep them in line. Its a big job indeed, and one that only Cupcake can handle. She is predatory perfection personified; a pint-sized Pomeranian powerhouse in pink pineapple pajamas. A full forty-four ounces of fearless, fiery, four-legged, flesh-eating fury. She combines the tenacity of a pit bull, the razor-sharp fangs of a rattlesnake, the bone-crushing jaws of a hyena, the speed of a gazelle and the shrill, deafening howl of an air raid siren into a potent and compact package that can be concealed in a coat pocket or handbag until such time as her awesome power is deployed against the miscreant who dares to misbehave in her establishment. When the forces of evil conspire to prey upon the law-abiding citizens of the Newberg frontier, you can sleep easy knowing that the mighty Cupcake will be there to stop them! By Scott Hodges #hellhathnofurylikeapominpinkpjs #badguysbeware #winecountryisnoplacefortheweak #havenofearcupcakeishere!

A post shared by UPS Dogs (@upsdogs) on

20.

Zdroj: UPS Dogs / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
36
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muž fotil vlastnú tvár každý deň počas 20 rokov. Výsledné video zobrazuje silu plynutia času


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME