Kuriéri zhotovujú komické fotky ľudí s ich balíkmi. Zvečňujú ich neupravených v domácich outfitoch

Môžu za to nové opatrenia v súvislosti s ochranou pred koronavírusom.

Zdroj: HollySaynor1 / twitter.com, adamdxon / twitter.com

Nové opatrenia týkajúce sa sociálnej izolácie z dôvodu rýchleho šírenia sa koronavírusu ovplyvnili životy ľudí po celom svete, a to hlavne v pracovnej sfére. Týka sa to aj, teraz asi najviac vyťažených, pracovníkov donáškových služieb.

O nových opatreniach v súvislosti s ich prácou píše portál Metro. Kuriéri v Anglicku majú totiž teraz okrem doručenia objednávky za úlohu zákazníkov aj odfotiť.

Náhrada za podpisy

Opatrenie sa prijalo ako náhrada za podpisy, ktorými za normálnych okolností ľudia potvrdzovali prijatie objednávky. No dnes, v rámci ochrany pred rýchlo šíriacou sa pandémiou, sa hygienické opatrenia sprísňujú.

Keďže ide o nové kroky, mnoho príjemcov zásielok netuší, čo ich čaká po otvorení dverí. Následkom toho vznikli originálne fotografie ľudí v domácich úboroch s vyplašenými výrazmi v tvári.

Virálna fotografia

Niektorí zo zákazníkov to však berú s humorom a rozhodli sa svoje nepodarené fotky zdieľať aj so svetom na sociálnej sieti Twitter. Holly Saynor bola prvá osoba, ktorá takýto záber pridala na svoj účet. Fotografiu jej poslala zásielková služba, ktorá jej objednaný tovar doručila. Pre balíček si vyšla, klasicky ako mnohí z nás, neupravená v župane.

Jej tweet si získal pozornosť verejnosti a nazbieral viac ako 188 000 lajkov a vyše 470 komentárov. Fotografia sa stala za krátky čas virálnou.

Cítil sa ako celebrita

Niektorí komentujúci, ktorí absolvovali podobný zážitok ako Hooly, sa k nej pridali a zdieľali aj svoje fotografie. Jeden z nich, Stevie Kilgour, povedal, že sa pri tom cítil ako celebrita, na ktorú striehnu paparazzi. Jasmine, ktorej balík výrazne prevyšoval jej hmotnosť a veľkosť, uvádza, že keď si všimla, že ju ešte aj fotia, bola zdesená. No keď uvidela výsledný záber, rozosmialo ju to.

Odvaha sa cení

Holly prezradila, že netušila, toľko ľudí svojím záberom pobaví, no je rada, že sa jej podarilo v týchto pochmúrnych časoch niekoho rozveseliť. Nuž, pozornosť si zaslúžila už iba za svoju odvahu. Veď máloktorá žena je ochotná zverejniť aj svoje nelichotivé fotografie…

Zdroj: Metro

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
9
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Pribudlo 72 nových prípadov nákazy koronavírusom na Slovensku


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME