Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Kuriozita z Banskej Bystrice. Psychiatrický pacient počas prevozu ukradol sanitku

Vymanil sa z popruhov a zmocnil sa vozidla.


Grand Theft Auto na slovenský spôsob. Banskobystrická polícia na svojom Facebooku informovala o kurióznom prípade, ktorý pobaví a vydesí zároveň. Psychiatrický pacient sa počas prevozu z kliniky zmocnil riadenia sanitky a so zapnutými majákmi začal uháňať po rýchlostnej ceste R1.

K udalosti došlo včera v popoludňajších hodinách. Pacient počas prevozu vykazoval známky agresie. „Dostal sa z bezpečnostných popruhov a ohrozoval zdravotníčku. Tá v obave o svoje zdravie požiadala vodiča, aby zastavil. Obaja urýchlene opustili vozidlo, čo využil pacient. Sadol si na miesto vodiča a s otvorenými dverami a zapnutými majákmi sa rútil po rýchlostnej ceste smerom na Zvolen,“ informuje polícia.

Polícia ho rýchlo spacifikovala

Len čo zliezol z rýchlostnej cesty, už bol v rukách mužov zákona. „Na zjazde ho čakala policajná hliadka Obvodného oddelenia Sliač, ktorej sa vozidlo podarilo zastaviť a samozvaného agresívneho vodiča záchranky policajti spacifikovali, čím definitívne ukončili jeho jazdu. Vyšetrovateľ v Banskej Bystrici začal trestné stíhanie pre neoprávnené používanie cudzieho motorového vozidla.“

Niektorí Slováci sa nad celým prípadom pousmiali, iným nahnal zimomriavky. Ľudí na internete ale najviac zaujímalo, ako sa mu podarilo vymaniť z popruhov. To polícia ani zdravotnícky personál nešpecifikovali.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.