Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
V spolupráci s ALCOHOL KILLER
Zdroj: ©Shutterstock

Kúsok syra či pohár teplej vody. Slováci sa podelili o svoje zaručené lieky na opicu

Čo v takýchto situáciách pomáha tebe?

Piť s kamošmi je sranda, ale len dokiaľ sa v sobotu ráno nezobudíš s hlavou ako balón a pocitom, že ťa včera večer prešiel minimálne parný valec. Opica je zlo. Ale niekedy sa jej skrátka nevyhneš. Našťastie existuje niekoľko overených receptov, ako sa jej zbaviť, a my sme sa nedávno našich fanúšikov na Facebooku spýtali, aké sú tie ich. Tie najzaujímavejšie z ich odpovedí nájdeš v našom dnešnom článku.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Svetová jednotka v odbúravaní alkoholu

Ako vidíš, niekomu pomáha kúsok tvrdého syra, inému sóda bikarbóna, no ak nemáš náladu na experimenty, vyskúšaj už overený a mnohými milovaný detoxikačný nápoj Alcohol Killer, na ktorý nedajú dopustiť ani naši fanúšikovia.

Nápoj, s ktorým odbúraš alkohol o 40 % rýchlejšie, je vyrobený zo starostlivo vybraných prírodných surovín. Ľahko sa popasuje so zvyškovým alkoholom a opicu otočí ešte vo dverách. Výťažky z čiernej bazy, hlivy ustricovej či citrónovej trávy sa v kombinácii s vitamínmi C a B podieľajú na tom, že budeš po zvyšok dňa schopný normálne fungovať.

Nemusíš ho piť len ráno – efektívny je aj pred spaním. Či už máš za sebou poriadnu žúrku, alebo ste len s kamošmi pri debate toho popili viac, ako bolo v pláne. Jedna plechovka pred spaním ti zaručí plnohodnotnejší spánok, počas ktorého sa odbúra väčšia časť alkoholu. Takže žiadne vlnobitie po dopade na vankúš, žiadna bolesť hlavy… akoby si vlastne ani nepil.

ALCOHOL KILLER

Prírodný regeneračný nápoj Alcohol Killer si môžeš zakúpiť v obchodných sieťach Terno, Tesco, Yeme, Slovnaft, KON – RAD, dm alebo na e-shope.

Tento obsah vznikol v spolupráci s ALCOHOL KILLER


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť