Kylie Jenner je opäť terčom internetového posmechu. Tentokrát za to môže tlak vody

Aj miliardári čelia bežným problémom…

Zdroj: Shutterstock

Rodina Kardashianiek a k nej prislúchajúce entity sú novodobým synonymom slova kuriozita. Čomu sa divíme? Človek, ktorý odštartoval kariéru nepodarenou posteľnou nahrávkou si skutočne nenastavil latku vysoko a po všetkých tých škandáloch, ktoré nasledovali, sa ich už ani nedá brať vážne. Ale im to môže byť úplne jedno – žijú si ako v bavlnke.

Hoci nikto presne nevie, prečo im široká verejnosť tak okato zobe z ruky, za roky svojho pôsobenia sa im podarilo nahonobiť veľmi slušný kapitál. A nikto z nich sa to nesnaží skrývať. Drahé autá, veľké domy (môžeme sa chvíľu pobaviť o tom, že 2-ročná Stormi má dvojpodlažný domček na hranie, ktorý je podstatne väčší ako priemerná garsónka v Bratislave?!), miliónové handry a cesty okolo sveta. Znie to fajn.

Svet sa rúti do záhuby, ale poďme sa porozprávať o sprche Kylie Jenner

Nedávna insta story Kylie Jenner však dokazuje, že aj miliardárky sužujú podobné problémy ako plebs. Napríklad príšerný tlak vody. Kto kedy býval vyššie ako na treťom poschodí klasickej slovenskej bytovky, vie, že tu voda netečie – tu sa kvapôčky slimačím tempom plahočia dole z hlavice a rýchlejšie by si dala ten šampón dole, keby ťa niekto oš… A hoci Kylie Jenner rozhodne nebýva na štvrtom poschodí klasickej slovenskej bytovky, nie je na tom o nič lepšie.

Mladá biznis žienka (dáme to do úvodzoviek alebo nie?) sa chcela so sledovateľmi podeliť o nádhernú mramorovú kúpeľňu, namiesto toho sa stala terčom posmechu. Niekto by totiž tak akosi automaticky mohol predpokladať, že keď si človek váľa šunky v 35-miliónovej rezidencii s rozlohou viac ako 1,200 metrov štvorcových, môže si dovoliť kvalitné vodárenské služby. Nuž, opak je očividne pravdou.

Internet sa na „škandále“ výdatne zabával

Keďže sme teraz všetci značne znudení a doslova nemáme do čoho pichnúť, skutočnosť, že vodu do sprchy Kylie Jenner pravdepodobne fúka mucha cez slamku, nenechala internety chladné. Sociálne siete za chvíľu obsypali úsmevné príspevky. „Prečo nikto nehovorí o tom, akú má Kylie nah*vno sprchu? Ten chabý tlak vody a veľkosť hlavice?! Zožeňte jej niekto vodára,“ napísala na Twitteri @caitlinsincs a bola len jednou z mnohých.

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
30
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
63
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
„Nebeská brána“ na Bali je totálny podvod. Za všetko môže trik so zrkadlom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME