Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Rodina Kardashianiek a k nej prislúchajúce entity sú novodobým synonymom slova kuriozita. Čomu sa divíme? Človek, ktorý odštartoval kariéru nepodarenou posteľnou nahrávkou si skutočne nenastavil latku vysoko a po všetkých tých škandáloch, ktoré nasledovali, sa ich už ani nedá brať vážne. Ale im to môže byť úplne jedno – žijú si ako v bavlnke.

Hoci nikto presne nevie, prečo im široká verejnosť tak okato zobe z ruky, za roky svojho pôsobenia sa im podarilo nahonobiť veľmi slušný kapitál. A nikto z nich sa to nesnaží skrývať. Drahé autá, veľké domy (môžeme sa chvíľu pobaviť o tom, že 2-ročná Stormi má dvojpodlažný domček na hranie, ktorý je podstatne väčší ako priemerná garsónka v Bratislave?!), miliónové handry a cesty okolo sveta. Znie to fajn.

Svet sa rúti do záhuby, ale poďme sa porozprávať o sprche Kylie Jenner

Nedávna insta story Kylie Jenner však dokazuje, že aj miliardárky sužujú podobné problémy ako plebs. Napríklad príšerný tlak vody. Kto kedy býval vyššie ako na treťom poschodí klasickej slovenskej bytovky, vie, že tu voda netečie – tu sa kvapôčky slimačím tempom plahočia dole z hlavice a rýchlejšie by si dala ten šampón dole, keby ťa niekto oš… A hoci Kylie Jenner rozhodne nebýva na štvrtom poschodí klasickej slovenskej bytovky, nie je na tom o nič lepšie.

Mladá biznis žienka (dáme to do úvodzoviek alebo nie?) sa chcela so sledovateľmi podeliť o nádhernú mramorovú kúpeľňu, namiesto toho sa stala terčom posmechu. Niekto by totiž tak akosi automaticky mohol predpokladať, že keď si človek váľa šunky v 35-miliónovej rezidencii s rozlohou viac ako 1,200 metrov štvorcových, môže si dovoliť kvalitné vodárenské služby. Nuž, opak je očividne pravdou.

Internet sa na „škandále“ výdatne zabával

Keďže sme teraz všetci značne znudení a doslova nemáme do čoho pichnúť, skutočnosť, že vodu do sprchy Kylie Jenner pravdepodobne fúka mucha cez slamku, nenechala internety chladné. Sociálne siete za chvíľu obsypali úsmevné príspevky. „Prečo nikto nehovorí o tom, akú má Kylie nah*vno sprchu? Ten chabý tlak vody a veľkosť hlavice?! Zožeňte jej niekto vodára,“ napísala na Twitteri @caitlinsincs a bola len jednou z mnohých.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť