Štvrtok 18.8.2022
sk
Elena, Helena
cz
Helena, Jelena

Kylie Jenner pobúrila internet 3-minútovou cestou privátnym lietadlom

Záchrana životného prostredia je očividne prácou chudobných ľudí.


Klimatická zmena nie je mýtus a kto má oči, vidí, že sa naša krásna modrá planéta promptne rúti do záhuby. Vzhľadom na očividnú absenciu plánu B by mal každý z nás prispieť svojou troškou, aby tento proces spomalil. Sprchovať sa o trochu kratšie, separovať odpad, častejšie využívať mestskú hromadnú dopravu alebo, keď už nič, aspoň sa nevyvážať privátnym lietadlom, akoby sa nechumelilo.

S tým posledným bežný smrteľník pravdepodobne nemá problém, ale Kylie Jenner do tejto kategórie už dávno nespadá. Kardashianky majú na konte kvantum škandálov, ale predsa. Je trochu rozdiel prikrášliť si zadok vo photoshope a bezhlavo devastovať životné prostredie, lebo presuny autom patria k minuloročnej sezóne.

Kylie Jenner 3-minútovou cestou v lietadle pobúrila internet

Podľa dokumentácie účtu na Twitteri @CelebJets, najmladšia Kardashianka sa nedávno vydala z Camarilla v Kalifornii do Los Angeles, rovnako v Kalifornii, privátnym lietadlom. Cesta autom by trvala menej ako hodinu, no podobne ako Baby nebude sedieť v kúte, Jenner nebude sedieť v dopravnej kolóne. Určite nie, keď rovnakú vzdialenosť môže vzduchom prefrčať za 3 minúty.

Pre mladú „self-made“ podnikateľku je čas očividne vzácna komodita a na záchranu planéty si predsa môže najať niekoho iného. „Ideme tvojím alebo mojím?“ provokovala Jenner na svojom instagramovom profile, zatiaľ čo v náručí Travisa Scotta na letisku pózuje pred dvojicou súkromných jetov. Niet divu, že ju ľudia mali v zuboch.

„Super, ale ja musím chodiť do práce na bicykli, používať papierové slamky a nejesť hovädzie, aby som znížila svoju uhlíkovú stopu, však?!“ vyjadrila sa nahnevane jedna z komentujúcich. „Kylie Jenner si tu vyberá farbu privátneho lietadla, zatiaľ čo ja do seba lejem ľadovú kávu tak rýchlo, ako to len ide, aby sa mi v nej nerozmočila papierová slamka,“ napísal zase ďalší.

Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť