Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava
Zdroj: ©Shutterstock

Lacnejšiu verziu už nikdy viac. Ľudia prezradili, za aké veci sa naozaj oplatí priplatiť si

Je lacný syr vôbec syrom? Podľa niektorých nie.

Ako sa hovorí, na dobré sa ľahko zvyká, no vrátiť sa naspäť k starým štandardom býva často nemožné. Títo ľudia vedia, o čom je reč. Na Reddite prezradili, ktoré veci raz okúsili vo vyššej kvalite a už sa k ich lacnejším verziám nikdy nevrátia. Poďme si teda prečítať, aké to sú.

1. Matrac. Ja viem, že sú drahé, ale ak môžeš, prosím, kúp si kvalitný matrac – naozaj ho možno vyvážiť zlatom. Je jedno, že spíš osem alebo viac hodín denne. Pokiaľ nebudeš spať na dobrom matraci, nebudeš sa budiť oddýchnutý. Bodka.

2. Oblečenie. Kedysi som si kupovala lacné handry z polyestru za pár korún. Nikdy mi dobre nesedeli, potila som sa v nich ako prasa a po dvoch praniach som ich mohla rovno vyhodiť. Jedného dňa som sa rozhodla vypratať skriňu a začať odznova. Nakúpila som si kvalitné kúsky, a hoci mám teraz o polovicu menej oblečenia ako predtým, všetko mi sedí a vo všetkom sa cítim dobre.

3. Syr. Väčšinu svojho života som za syr považoval tie individuálne zabalené plátky plastu, čo sa dávajú do sendvičov… a potom som sa oženil. Moja žena si potrpí na kvalitné syry, a keď mi po prvý raz spravila obloženú misu, myslel som, že mi explodujú chuťové poháriky.

Ľudia prezradili, za aké veci sa naozaj oplatí priplatiť si
Shutterstock

4. Podprsenka. Neverila som, že existuje taká, ktorá ma nebude tlačiť a celý deň nebudem myslieť len na to, ako si ju večer konečne vyzlečiem. A predsa.

5. Toaletný papier. Vyrastal som v skromných pomeroch a 1-vrstvový toaletný papier bol u nás štandardom. Keď som začal zarábať, rozhodol som sa odmeniť 4-vrstvovým toaleťákom a, môj ty boh, je to ale rozdiel. Jedna vrstva?! Už. Nikdy. Viac.

Odporúčame prečítať:

Vieš, kto je najväčšia celebrita z tvojho mesta? Táto interaktívna mapa ti to vyzradí

6. Kancelárska stolička. Sedíš na nej celý deň. Tvoj chrbát si fakt zaslúži, aby bola kvalitná.

Ľudia prezradili, za aké veci sa naozaj oplatí priplatiť si
Shutterstock

7. Maslo. Nie, to čo kúpiš v plastovom tégliku a hneď po vytiahnutí z chladničky to natrieš na chlieb, to nie je maslo. Raz si kúpiš poctivé maslo od farmára a pochopíš, že tej chuti sa žiadne „srandy“ zo supermarketu nevyrovnajú.

8. Stierače. Vždy som bral tie najlacnejšie a potom som sa čudoval, že vynechávajú. Myslel som si, že to robia všetky, až dokiaľ som nezainvestoval do drahších. Tie lacné už nikdy nekúpim.

9. Bežecké topánky. Bol som v tom, že hocijaké tenisky môžu byť bežecké topánky, no potom som zabehol polmaratón a odmenil sa poriadnymi. Bol som v nemom úžase. Mal som pocit, že behám po obláčikoch, a nevedel som pochopiť, ako som mohol tak dlho behať v niečom inom.

Ľudia prezradili, za aké veci sa naozaj oplatí priplatiť si
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť