Lákavá animovaná komédia Playmobil vo filme je dobrodružstvom, ktoré pobaví deti aj dospelých

Animák si budeš môcť v kinách vychutnať od 29. augusta.

Zdroj: Pathé / BONTONFILM

Spríjemni si záver leta lákavou animovanou rodinnou komédiou! Po úspešnom prevedení Lega na filmové plátno vo filmoch Lego príbeh 1 a 2 či Lego: Batman vo filme, teraz prichádza oživenie ďalšej obľúbenej hračkárskej značky.

Playmobil vo filme vznikol vo francúzsko-nemecko-americkej koprodukcii a režisérsky sa podeň podpísal Lino DiSalvo, pre ktorého ide zároveň o celovečerný debut.

O čom ale snímka vlastne bude? V hlavnej úlohe sa nám predstaví odvážna Marla, ktorej brat Charlie bez stopy zmizne v zázračnom svete Playmobilu. Marla sa ho však rozhodne vypátrať a pomôcť jej v tom má veľmi nesúrodá skupina hrdinov: kamionista Del, tajný agent Rex, robot či svojrázna víla. Ich dobrodružstvo bude plné bláznivých situácií, ale dôjde aj na emócie a úprimné životné pravdy.

V originálnom znení postavičkám hlasy prepožičali Anya Taylor-Joy (Čarodejnica) či Daniel Radcliffe (séria Harry Potter). Okrem nich sa predstavili aj Jim Gaffigan, Gabriel Bateman, Adam Lambert a Meghan Trainor. V slovenskom dabingu zase začujeme hlasy známych hercov a herečiek, ako Kristína Svarinská, Marek Fašiang, Michal Kaprálik, Matej Landl, Kamil Mikulčík a Roman Pomajbo.

Trailer láka na celkom zábavnú, svižnú a nápaditú rodinnú jazdu, ktorá by mohla pobaviť nielen deti, ale aj starších divákov. Je jasné, že tvorcovia sa budú snažiť nadviazať na úspech vyššie spomínaných Lego príbehov, ale to vôbec nemusí byť na škodu. Do slovenských kín snímka dorazí už 29. augusta 2019.

Zdroj: Bontonfilm SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 rozdielov medzi dospievaním v dnešnej dobe a v roku 2000

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME