Láska je retardovaná, povedal raz Charlie Harper a mal pravdu.

Si stále sám? Nezúfaj…keď sa našli tieto najdivnejšie páry sveta, nájdeš si partnera aj ty.

Láska nepozná rozdiely a nemá hranice. Ľúbia sa mladí, starí aj zvieratá. Ak sa raz zaľúbiš, dočasu osprostieš, ohluchneš a oslepneš. A potom nadávaš, ako je možné, že si to s ňou/ním toľko vydržal/a. Ktokoľvek ti vstúpi do života je pre teba darom, testom alebo trestom. Ak si už veľmi dlho sám a myslíš si, že to tak aj ostane, toto je dôkaz, že aj tí najzvláštnejší ľudia sú pre niekoho celým svetom. Sú spolu šťastní aj keď sa im okolie smeje alebo ich súdi. Zoberme si od nich príklad a ľúbme sa presne takí, akí sme.

Chris Glasgow a Lizzie Elsburg

Títo dvaja sa stretli na klinike s poruchami príjmu potravy. Lizzie bola 40 kilogramová anorektička a Chris mal takmer 200 kíl. Po veľmi krátkom randení sa vzali a od roku 2013 spolu bojujú s kilečkami, ktoré musí Lizzie nabrať a Chris schudnúť. Láska robí zázraky a darí sa im perfektne.

Cậu béo, tớ gầy. Thích nhau làm sao?Câu truyện có thật: Chris Glasgow (28 tuổi) nặng tới 350 kg và Lizzie Elsburg (24 tuổi), Califonia, Mỹ. Hãy share với những cặp đôi này nhé.

Posted by Hội giảm cân on Monday, August 19, 2013

 

Elisany da Cruz Silva a Francinaldo da Silva Carvalho

Elisany je 21 ročná modelka z Brazílie, ktorá ma neuveriteľnú výšku 210 cm. Jej priateľ, veľký romantik ju požiadal o ruku pri prechádzke plážou. Bol jej síce po pás, lebo má len 164,5 cm, ale láska nevidí problém ani v centimetroch. Bývajú spolu v domčeku a túžia po dieťatku. Ak by sa im to nepodarilo kvôli Elisaninej chorobe (gigantizmus), rozmýšľajú aj nad adopciou.

Posted by Hilario paco mercedes on Sunday, June 12, 2016

 

Anton Kraft a China Bell

Anton je 134 cm vysoký, ale zato úspešný bodybuilder. Pochádza z Nemecka. Je to jediný muž na svete, ktorý na bench press zdvihol štvornásobok vlastnej váhy. Klobúk dole! Keď stretol Chinu bol doslova ohromený. Má síce skoro 2 metre a je to transexuálka, ale proti chuti, žiaden dišputát.

Tình yêu không biên giới (Anton Kraft and China Bell):

Posted by Nguyễn Vũ Hùng on Tuesday, March 31, 2015

 Gloria Shuri Nava a Ali Henry

29 ročná Gloria si našla priateľa o tri roky mladšieho a podstatne chudšieho. Neuveriteľná vlna kritiky, urážok a závisti sa spustila na Gloriin Youtube kanál. No tento pár to ustál a už tri roky sú svoji. Láska nevidí problém ani v kilogramoch. Spoznali sa online v roku 2009 a Ali sa presťahoval z Glasgowa do Kalifornie. Dokonca Gloria už aj schudla páru kíl a mieni v tom pokračovať.

Kyle Jones a Marjorie McCool

Marjorie má 94 rokov. Ani to jej však nezabránilo nájsť si lásku. Pred troma rokmi stretla zajačika menom Kyle. Ten ju bezhranične miluje a 60 ročný vekový rozdiel im neprekáža. Dokonca aj po sexuálnej stránke im to klape. Kyle však nie je žiadny prefíkanec, ktorému ide o peniaze, aspoň to tvrdí. Vidíš, možno si preto sám/a, lebo tvoja láska sa zatiaľ ešte nenarodila.

Posted by Telemundo PR on Friday, June 6, 2014

 

Zdrojchaostrophic.com
Titulná fotka: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
86
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
31
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dovolenka s rodičmi alebo nech ťa ani nenapadne ísť za bójku!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME