Lauren prišla nešťastnou náhodou o ruku, no zo svojho hendikepu vytvorila dokonalý halloweensky kostým

Táto slečna nemá síce ruku, no o to väčší má zmysel pre čierny humor

Každým rokom sa ľudia pred Halloweenom snažia čoraz viac zapájať svoju kreativitu, aby si na tento deň pripravili čo najoriginálnejšiu masku. Medze sa nekladú najmä tým s maskérskym talentom, ktorí sú schopní zo seba spraviť skutočne vierohodné krvavé kreatúry, ktoré dokážu v momente nahnať hrôzu všetkým okoloidúcim. A aj Lauren je toho dokonalým príkladom…

❤️🖤

A post shared by Lauren (@duckusername) on

Táto 21-ročná slečna prišla o svoju ruku pri nešťastnej nehode na svojom mopede. Priznáva, že tento rok je to prvýkrát, čo sa rozhodla svoju zdeformovanú končatinu zapojiť do halloweenskej masky. Množstvo z jej 43 000 fanúšikov ju v tomto bláznivom nápade podporilo a sú tiež presvedčení, že by mala Lauren zaručene získať cenu za „Najlepší kostým“.

Lauren sa vyjadrila o svojej nehode pre BuzzFeed:

„Išla som na svojom mopede poriadne rýchlo a jednoducho som stratila kontrolu nad riadením, čo viedlo ku tomu, že som vrazila do stredových zvodidiel. Ten prudký náraz ma odhodil tak nešťastne, až som zachytila značku, ktorá mi odrezala ruku. Po celý čas som bola pri vedomí.“

A post shared by Lauren (@duckusername) on

Aj napriek tomu, že sa Lauren musela naučiť žiť s touto telesnou vadou, mladá žena tvrdí, že sa jej s novou situáciou podarilo vysporiadať a nemá problém chodiť medzi ľudí.

Toto však nie je prvýkrát, čo o Lauren píšu svetové média. Zhruba pred dvomi mesiacmi zaujala táto slečna pozornosť svojim vtipným profilom na zoznamke Tinder. V kolónke práca mala uvedené „dealer rúk“ a svoju celkovú osobu ohodnotila nasledovne: „Tvár 10/10, telo 9/10, osobnosť 20/10, ruky 1/2“. Vidno, že Lauren aj napriek strašnému zážitku humor skutočne neopustil a tak sa nechajme prekvapiť ako zareagujú ostatní návštevníci halloweenskej párty, na ktorú táto slečna zavíta.

A post shared by Lauren (@duckusername) on

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka
duckusername / instagram.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
20
Fuuj
Fňuk Fňuk
44
Fňuk
Jeej Jeej
781
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
233
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Štádiá mentálneho zrútenia alebo čo všetko predchádza fáze "Je mi to jedno"

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME