Legendárne Tamagoči hlási veľkolepý návrat. Moderná verzia ponúkne radikálne novinky

Nostalgická hračka 90. rokov skúsi osloviť novú generáciu detí.

Zdroj: Shutterstock

Kultová hračka sa vracia. Tamagoči, ako píše aj portál Ladbible, prichádza v novej a vylepšenej verzii!

Ak si vyrastal v divokých 90. rokoch, túto hračku si iste dobre pamätáš. Legendárne Tamagoči malo tvar malého vajíčka a nachádzalo sa v ňom digitálne zvieratko. Úlohou majiteľa bolo zviera kŕmiť, hrať sa s ním, čistiť po ňom neporiadok, kontrolovať jeho vek a či je šťastné. Pokiaľ sa dotyčný o zvieratko nestaral, zomrelo.

Tomasz Sienicki/Wikimedia Commons (https://sk.wikipedia.org/wiki/Tamago%C4%8Di#/media/S%C3%BAbor:Tamagotchi_0124_ubt.jpeg)

Tamagoči mali snáď všetci naši kamaráti v triede a všetci sa až dojemne starali o svoje zvieratká. Problém bol, keď túto hračku niekedy v dobrej viere zverili rodičom, aby zvieratko nakŕmili v ich neprítomnosti. Rodičia ale často zabudli, prípadne zviera až príliš prekŕmili, čo vyústilo v jeho tragickú smrť. To bolo sĺz!

Nová verzia

Tamagoči je skrátka prvotriedna nostalgia, ktorá sa tešila popularite ešte aj na počiatku nultých rokov. Zdá sa ale, že teraz hlási svoj veľký comeback. Už 26. júla tohto roka sa totiž na trh dostane Tamagoči novej generácie s názvom On Wonder Garden.

Základ ostáva rovnaký. Aj tentokrát budeš musieť kŕmiť a starať sa o svoje zvieratko, avšak, ako to už býva, nová verzia bude rozšírenejšia a bude obsahovať viacero doteraz nevídaných funkcií a možností. Napríklad budeš môcť svojmu digitálnemu zvieratku nájsť priateľov, vydať sa s ním na cestu či mu nakupovať rôzne veci.

Používateľ tiež bude hrať viacero zábavných hier, za ktoré získa body, ktoré môže následne premeniť vo virtuálnom obchode za jedlo či hračky pre svojho maznáčika. Bude dokonca možné vystavať mu celý rodokmeň. Áno, v novej verzii Tamagoči sa zvieratká môžu aj zamilovať a mať potomkov. Tí sa zároveň budú podobať na svojich rodičov. Takto budeš môcť vychovávať celé generácie.

Ak by si si chcel nové Tamagoči zaobstarať, vysolíš zaň približne 60 dolárov (cca 53 eur). Ktovie, či sa stane takým hitom aj medzi dnešnými deťmi.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
11 momentov, keď zámena telefónneho čísla vyústila do komickej situácie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME