Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Doom patrí medzi herné tituly, ktoré sú automaticky zaradené do všetkých rebríčkov najdôležitejších herných míľnikov. Prvé dva diely a rovnako aj novšie pokračovania patria medzi srdcovky nejedného hráča.

Je neuveriteľné, ako čas letí, ale kľúčová séria FPS žánru je s nami už 25 rokov. K tomuto výročiu vydavateľstvo Bethesda pripravilo akciou nadupaný trailer, ktorý zhrňuje históriu série od „doby disketovej“, až po chystaný titul Doom Eternal.

Doom by sa nikdy nestal takým fenoménom bez fanúšikov. Bethesda si je toho vedomá a okrem originálnych záberov z hier ukazuje aj rozmanitú tvorbu milovníkov Dooma. Video pripomína najdivnejšie zariadenia, na ktorých sa dá hrať Doom a vzdáva hold vynaliezavosti technologických nadšencov.

https://j.gifs.com/oQE6QL.gif

Trailer nezabúda ani na umelecky nadaných fanúšikov. Predstavuje kostýmy, fanúšikovské filmy a ďalšie umelecké diela. V klipe zaznie aj cover úvodnej zvučky v podaní tria démonov – Revenant (trúbka), Cacodemon (bicie) a Pinky (džbánik).

Zatiaľ stále nie je známy presný dátum vydania Doom Eternal. Milovníci série si môžu skrátiť čakanie vďaka ďalšiemu z narodeninových darčekov, ktoré Doom k výročiu dostal. John Romero, jeden z pôvodných autorov originálneho Dooma, pripravil niekoľko levelov pre prvý diel z roku 1993. Štvrtá kapitola má názov Sigil a už čoskoro bude k dispozícii zadarmo. Rip and Tear!

Zdroj: youtube.com
Titulná fotka: Bethesda Softworks


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť