LEGENDY INTERNETU: Jedna z ikon slovenského internetu, počítajúci Dávid, teraz už aj na tričku

Najznámejší slovenský matematik, na ktorého sa nedá zabudnúť

Schopnosť spraviť hviezdu z obyčajného človeka je jedným z čarov internetu. Stačí jedno virálne video a internetovou hviezdou sa môže stať ktokoľvek, kto dokáže zaujať. Sú to postavičky, ktoré si svojím unikátnym prejavom získajú srdcia davov a stanú sa legendami.

Pripomenúť si veľké osobnosti slovenského internetu nemôže byť nikdy na škodu a EMEFKA preto spustilo novú edíciu oblečenia s názvom LEGENDY INTERNETU! Minule sme si predstavili kúsok Narafali.

Len málo virálnych videí si aj po rokoch dokáže udržať takú veľkú popularitu, ako nezabudnuteľný klip s mládencom, ktorý sa snaží počítať a čítať.

Zidan. Deväť. Sufurky. Fenomén. Chlapec, známy ako Dávid, si získal mnohé tituly a prezývky. Aj keď mu vo videu kladú nejednu zákernú otázku (koľko je 4+4?), Dávidko vždy pozná odpoveď. Veľmi často je ňou deväť.

Vystúpenie získalo kultový status a Dávid sa zaradil medzi najznámejšie postavičky slovenského internetu. Fanúšikovia sa činili tiež a vypustili množstvo remixov videa.

Sufurky Zidan je niekto, kto patrí medzi legendy internetu, a preto si jeho sláva zaslúži byť zvečnená na tričku, ktoré nájdeš v našom shope!

https://emefka.sk

Toto jedinečné sexy tričko môže byť aj tvoje!

https://emefka.sk

Náš shop ponúka tričká a mikiny s dizajnmi, ktoré oslovia každého milovníka humoru. Poteš seba a svojich blízkych kúskami, spájajúcimi v sebe štýl a zábavu! Toto je ešte stále len začiatok a nové produkty budú časom pribúdať.

Keďže nám naozaj záleží na našich fanúšikoch, chceme do tvorby návrhov zapojiť aj vás. Pokiaľ nám bude známe, že je veľký záujem o určitý motív, nebude pre nás problém premeniť ho na skutočnosť. Stay tuned!

Nové tričko nájdeš pod týmto odkazom

Titulná fotka: EMEFKA, oriesok244 / youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia zdieľajú svoje nepopulárne názory na sex: Stotožníš sa s nimi aj ty?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME