Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Schopnosť spraviť hviezdu z obyčajného človeka je jedným z čarov internetu. Stačí jedno virálne video a internetovou hviezdou sa môže stať ktokoľvek, kto dokáže zaujať. Sú to postavičky, ktoré si svojím unikátnym prejavom získajú srdcia davov a stanú sa legendami.

Pripomenúť si veľké osobnosti slovenského internetu nemôže byť nikdy na škodu a EMEFKA preto spustilo novú edíciu oblečenia s názvom LEGENDY INTERNETU! Minule sme si predstavili kúsok Narafali.

Len málo virálnych videí si aj po rokoch dokáže udržať takú veľkú popularitu, ako nezabudnuteľný klip s mládencom, ktorý sa snaží počítať a čítať.

Zidan. Deväť. Sufurky. Fenomén. Chlapec, známy ako Dávid, si získal mnohé tituly a prezývky. Aj keď mu vo videu kladú nejednu zákernú otázku (koľko je 4+4?), Dávidko vždy pozná odpoveď. Veľmi často je ňou deväť.

Vystúpenie získalo kultový status a Dávid sa zaradil medzi najznámejšie postavičky slovenského internetu. Fanúšikovia sa činili tiež a vypustili množstvo remixov videa.

Sufurky Zidan je niekto, kto patrí medzi legendy internetu, a preto si jeho sláva zaslúži byť zvečnená na tričku, ktoré nájdeš v našom shope!

https://emefka.sk

Toto jedinečné sexy tričko môže byť aj tvoje!

https://emefka.sk

Náš shop ponúka tričká a mikiny s dizajnmi, ktoré oslovia každého milovníka humoru. Poteš seba a svojich blízkych kúskami, spájajúcimi v sebe štýl a zábavu! Toto je ešte stále len začiatok a nové produkty budú časom pribúdať.

Keďže nám naozaj záleží na našich fanúšikoch, chceme do tvorby návrhov zapojiť aj vás. Pokiaľ nám bude známe, že je veľký záujem o určitý motív, nebude pre nás problém premeniť ho na skutočnosť. Stay tuned!

Nové tričko nájdeš pod týmto odkazom

Titulná fotka: EMEFKA, oriesok244 / youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť