Lego si vystrelilo z Elona Muska a svetu predstavilo svoj model nerozbitného auta

Cybertruck sa môže schovať.

Zdroj: Marco Verch Professional Photographer and Speaker / Flickr

Ak máš prístup na internet a aspoň okrajovo sleduješ dianie vo svete, tak nie je šanca, že táto plechová opacha unikla tvojej pozornosti. Je to najnovší model elektrického automobilu značky Tesla a miláčik Elona Muska, ktorý ho toť nedávno slávnostne predstavil všetkým automobilovým nadšencom. Že by sa stretol s chválospevom, sa však povedať nedá.

Po vizuálnej stránke je tátoš zvaný Cybertruck veľmi nešťastne riešený a hranatý dizajn si veľa fanúšikov nezískal. Ale to by sa dalo prekusnúť, keby plnil účel. Podľa Muska sa má Cybertruck radiť skôr k úžitkovým vozidlám a viac ako jeho exteriér majú potenciálneho kupca zaujať mnohé praktické vlastnosti.

Auto má veľa úložného priestoru, zvládne prepravu ťažkých nákladov a hlavne – je prakticky nerozbitné. Teda také malo byť. Ale soudruzi z NDR urobili niekde chybu… a na predstavení sa podarilo prestreliť mu okno. Ups. Nuž stáva sa. Keďže toto faux pas podkopalo všetky základy, na ktorých dobré meno vozidla stavalo, ľuďom už nebránilo absolútne nič, aby si z neho začali robiť srandu.

A nielen ľudia, ale dokonca aj značky. Napríklad také Lego, ktoré sa rozhodlo chopiť iniciatívy a pokračovať tam, kde Musk zlyhal. Na svojom Twitteri predstavili ich verziu nerozbitného vozidla a treba uznať, že asi na tom bude niečo pravdy.

To ich je totiž, ako inak, z lego kocky a tá sa spolu s Nokiou 3310 a festivalovou páskou na ruku radí medzi najpevnejšie predmety na svete. Tvoje chodidlá by o tom mohli rozprávať.

O skutočný Cybertruck sa doposiaľ zaujíma už viac ako 250-tisíc ľudí. Uvidíme, či podobný úspech zožne aj táto mini verzia, ktorá má oproti originálu niekoľko nesporných výhod. Neznečisťuje životné prostredie a šetrí peniaze na pohonných hmotách… to znie ako celkom slušné gro marketingovej kampane. Ktovie, či sa toho Lego chytí.

Zdroj: LEGO_Group / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
56
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Cringe, crush či friendzone: anglické slová, ktoré nám v slovenčine chýbajú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME